Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tört már be valaki?

Tört már be valaki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se rendőr, se más hivatalos személy, csak kíváncsiságból kérdezem, úgysem ismerek senkit közületek. Van olyan köztetek aki már tört be épületbe? Hogyan csinálta és nem bukott le?

2017. aug. 14. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
en meg nem, de nm is szeretnek :sxd szerintem te se akarj mert annak csunya kovetkezmenyei vannak
2017. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én sem akarok, csak kíváncsi vagyok hogy csinált-e már valaki ilyet
2017. aug. 14. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem
2017. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem én voltam istenbizony!!
2017. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen értelemben. Ajtót már törtem be, de azt kérésre mert szomszéd másfél éves gyereke magára zárta az ajtót, míg anyja kivitte a szemetet. Aztán az lett belőle, hogy sikerült elérni, hogy az egyik szobába bement, az anyukája figyelte ablakból, én meg addig betörtem az ajtót, mert nem volt jobb megoldás a bejutásra.


Szóval klasszikus értelemben nem betörés, bár alapvetően nem volt jó érzés széttörni szomszédom ajtaját.

2017. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!