Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet hulye kerdes, de......

Lehet hulye kerdes, de... akik meghaltak, azoknak elfelejtjuk az arcat?

Figyelt kérdés
Pl.az apukamrol es a mamamrol nincs nagyon fotom, csak fiatalkoriak.
2021. febr. 15. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9

Félreértesz, nem veled van a bajom, elhiszem, hogy jó a memóriád. De ezt nem vetítheted ki az emberekre, mert egyszerűen nincs így. Említettem, hogy léteznek szerencsés emberek.

2021. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Arról nem is beszélve, hogy nem tudod bizonyítani, hogy mennyire reálisak az emlékeid az említett Mandela-effektus miatt.
2021. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De hogy az istenbe ne tudnám bizonyítani, hogy tudom egy ember nevét, emlékszem, hol dolgozott, mettől-meddig, hogy 25 éve melyik utcában volt építkezés... ezekről vannak írásos dolgok.
2021. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13

Elhiszem neked, mert ez nem vall emberfeletti memóriára, legfeljebb átlag felettire. Mondhatjuk normálisnak, hogy ilyen dolgokra emlékszel. Én más, bonyolultabb emlékekről beszéltem.

2021. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Metionin ***** válasza:
Igen. Egy idő után biztos.
2021. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!