Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örültök, hogy egyre tovább...

Örültök, hogy egyre tovább van világos, és hogy mindjárt itt a tavasz?

Figyelt kérdés

Tetszik, hogy reggel már fél 7-kor világos van odakint, és hogy a Nap délután negyed 6-ig süt.

Egy hónapja reggel 7-kor még félhomály volt és délután 4- kor ment le a nap.

Na meg 2 hét múlva itt a március, lassan talán az enyhülés is megjön...


Ti hogy vagytok vele?

Örültök, hogy kifelé megyünk a télből?



2021. febr. 15. 16:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Tél végén talán az is kiderül, hogy másból is kimegyünk-e már végre... Egyébként pont az tűnt fel nekem ma reggel, hogy már vannak madarak, meg rügyeznek a fák is, bár ennek ellenére kib@szott hideg van, szóval minden el fog fagyni...
2021. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
A boldog ember télen is boldog, míg a szomorú nyáron is búslakodik..
2021. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Orulok persze, imadom a tavaszt, csak legyen vegre kicsit melegebb.
2021. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Én minden évben február közepe felé elkezdem várni a jó időt.

Ilyenkor jön az, hogy 90 napos előrejelzéseket nézegetek 😀🙈 ami hül.eség, de valahogy megnyugtat, hogy 3 hét múlva 10 fok felett lesz az idő (akkor is ha a valóságban nem biztos h így lesz)


Ilyenkor már várom, hogy ledobhassam a kényelmetlen nagykábatot.


Attól h nem szeretek hónapokig bent lenni a lakásban, nem jelenti azt, hogy boldogtalan vagyok #2 nem tudom honnan szedted...


Szeretnék végre kutyát sétáltatni, kirándulni, fagyizni, barátnőkkel sétálni, sportolni, biciklizni ...

Fázós vagyok, és a kutyáim is azok, így télen ezeket nem csinálhatom.


Nekem elég lenne már az is ha nap közben 13 fok lenne 😀

2021. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért biztos nem fogják feloldani a tilalmat, mert melegebb lesz az idő.
2021. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
Aki nem panelproli a kényelmes 30 fokos lakásban, és nem csak a nemiszervét veri a lakásban, hanem kályhával fűt, vonattal jár dolgozni, nem csak addig teszi ki a kényelmes valagát a hidegbe, amíg beül a fűtött autóba, az rohadtul gyűlöli a telet, mert minden nap csak küzdelem az idővel!
2021. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
6: Fel kell öltözni ! Bunda, vagy szőrmekapát, bakancs, sapka, sál, rögtön nem fázol. Ha problémat okoz neked a tél, akkor a, téli álmot alszol, b, irány a Mediterránium.
2021. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

Alapjáraton szeretem a telet, de amit az utolsó válaszoló ír, azzal egyetértek.

3:30-kor indul a buszom a melóba. 2:50-kor kelek, vagy hamarabb ha esetleg wc-re is akarok menni, és nem akarok kapkodni. Borzalmasan hideg van amíg a buszra várok, rengeteg idő mire mindent magamra húzok. A buszon bekómázva ülök a jó öreg bőr üléseken.


Most először nagyon várom a tavaszt. Tavasszal költözünk, bár úgyis korán kell majd kelnem, mert a munkám megköveteli, de mégsem ennyire. 1 óra is óra 😊


Márciustól szeretnék új életet kezdeni, ledobni a rengeteg + kilót, eljárni futni. Várom a langyos tavaszi időt, a kevesebb ruhát.


Ismétlem, imádom a telet, de most... valahogy annyira nehéz elviselnem 😔


2021-es tél szebb lesz, boldogabb , reményekkel telibb, de most jöjjön a világosság, a nap, a langyosság, a virágok a vékony kardigánok, sport cipők 😄🌸🌺

2021. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Én jobban szeretem a telet, sötétet, esőt, hideget, így nem örülök neki, de ez az élet rendje. A nyarat egyáltalán nem várom, nehezem viselem a hőséget és az erős napfényt.
2021. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%
Örülök is meg nem is. Nemrég műtötték a szememet, napszemüveget kell viselnem UV fénynél, ez így maszkkal együtt nem mindig egyszerű, főleg pirkadat és alkonyi fény esetén, amikor már/még van UV sugárzás, de félhomály van. Pont a reggeli munkába menetel és a munka utáni hazafelé út ebbe az időszakba esik, reggel nem sokat tudok tenni, hogy időben beérjek, az esti hazafelé indulást most még kicsit tudom tolni, hogy teljesen lemenjen a nap és már ne kelljen napszemüveg, csak a maszk. Itt utcán kötelező maszkot hordani, és viszonylag nagy a tömeg is. Majd ha már nem tudom tovább kitolni a hazamenetelt, mert nem félhomályra esik a munkaidő vége, meg reggel is korábban lesz világos, akkor jobb lesz. :-)
2021. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!