Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fehér bőrű fiúk tényleg...

A fehér bőrű fiúk tényleg kevésbé "vagányak"?

Figyelt kérdés
Sajnos amerre én lakok, úgy tapasztalom, hogy annyira barna bőr mánia van, hogy a lányok kb. férfiszámba se veszik a fehér férfiakat, csak a barna lehet potenciális partner. 😬 18/F

2019. aug. 26. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nőknél sajnos mára csak a latin donjuanok jöhetnek szóba :/
2019. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Igen, főleg fiatalok körében.
2019. aug. 26. 20:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Én rikító fehér vagyok, ami azzal is jár, hogy kicsit piroskás az arcom. Oda vannak érte :D

De nagyrészt úgyis a dumádról szól az egész

2019. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Hülyeség, én hihetetlen vagány vagyok.

egy fehér bőrű fiú

2019. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Cigánynak áll a világ?
2019. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én normális embert nem látok cigánnyal még beszélgetni sem.

De az hogy Franciaországban, Angliában, Németben, pl török, vagy afro haverkodik egy fehérrel az ott szokványos, és elfogadottabb, mint nálunk egy cigány.

2019. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A bőrszín nem mérvadó,a személyiség és annak kifejeződése fontos!
2019. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Idegesito sztem is h meg mindig ez bőr a tema mkinel. Mikor fogadja mar el mindenki a sajat es masok borszinet? Es akkor igy mindenki vonzo lehetne szintol fuggetlenul!
2019. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem cigányoknak áll a világ, de egy sötétebb karakter,pl.egy olasz vagy egy arab férfi tényleg fényévekkel vonzóbb egy fehérnél. De ez kb.ugyan az a kategória, hogy a férfiaknál miért van vékony nő mánia? Ja, mert vonzóbb, ja mert nektek szabad előnyben részesiteni a vonzóbbat de bekünk nem. Hisztiböl és képmutatásból csillagos 5-ös. A barna férfiak nem hisztiznek amiatt hogy kinek mi tetszik, meg hogy nincs csajuk. Nekik plusz pont, ti meg szánalmasok vagytok.
2019. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ti mással nem tudtok jönni csak a kövérséggel? Hol vannak az érvek?


Amúgy vissza lehet dobni a labdát,nektek úgyis csak kövérek fognak jutni mert a véknyak a barna pasikra buknak.

2019. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!