Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan veled, hogy...

Volt már olyan veled, hogy valaki tudán kívül nagyon megbántott valamivel ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen. Tapintatlan, nem empatikus emberek. Csak akkor zavar, ha baratok. Naluk egy esely van, utana kikerulnek az eletembol.
2021. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim. Időről időre, hol ritkábban, hol sűrűbben, mostanában szerencsére ritkábban. Jó szándéknak indul, csak rajtam nem segít.
2021. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A párom. Sokszor, szerintem nem szeret már..
2021. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze. Szülők, barátok is. Bár én nem szeretek ilyenekben konfrontálódni, főleg barátokkal, mert mi van ha még ők sértődnek meg és egyedül maradok. Tudom, nagyon rossz hozzáállás, de ez van. Mondjuk legalább nem vagyok haragtartó ember. Úgy vagyok vele, hogy ha megsértődsz, akkor neked kétszer rossz, a másik lehet észre sem vette hogy paraszt volt, te meg még mindig fortyogsz magadban.

Szüleimnek megmondom mindig, náluk ugye a generációs különbségek okozzák, hogy néha tapintatlanok. Néha megértik, néha nem, próbálkozni kell. Azért őket általában a jó szándék vezérli azt is figyelembe kell venni.

2021. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is gyakran elő fordul, aztán kattogok rajta egy darabig..
2021. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!