Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mennyi idő feldolgozni...

Vajon mennyi idő feldolgozni azt, ha valaki miattam lett öngyilkos? (Pl. : megbántottam valamivel, ami neki sok volt. )

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti. Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben.

2016. dec. 1. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
kérdés, h mennyire foglalkozol az emberekkel, h anem nagyon éredekel h mi van velük, akkor kb percek alatt el fogod felejteni a dolgot
2016. dec. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nem percekről van szó. Én hosszabb időre gondoltam.

A kérdésben olyan személyről van szó, akit ismertem (persze csak elméletben).

Szerintem azzal az emberrel valami gond lehet, aki perceken belül elfelejti, ha valaki miatta lett öngyilkos.

2016. dec. 1. 00:41
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Olyan nincs, hogy valaki más miatt lesz öngyilkos. Minden ember csak a saját érzelmeiért felelős. Ha nem tudja kezelni őket, és önmagát bántja, abban másnak felelőssége NINCS!
2016. dec. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Köszi a lepontozást, de szerintem ezzel nem mondtam hazugságot, hogy attól függ emnynire foglalkozik adott illető az emberekkel... éretelm szerúen aki teljesen passzívan szemléli a világot az sokkal könyebben fogja feldolgozni a dolgot akár percek-órák aéatt mint az aki foglalkozik a dologgal.
2016. dec. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem kb. egy vállrándításnyi idő lenne, szóval csatlakozom a lepontozott 1-eshez. :DDD

Nézd, én nem szoktam szekálni, gyötörni másokat. Az persze megesik, hogy mérgesen, gorombán, ingerülten szólok valakihez. Vagy olyat mondok, ami egyszerűen nem tetszik neki. Aki ettől öngyilkos lesz, annak hosszú távon esélye sincs életben maradni és ha nem én szólok így hozzá, akkor holnap a sarki közértes, vagy a zsúfolt buszon a másik utas.


Nyilvánvaló, hogy az ő halálát nem én okoznám, hanem az, hogy képtelen túllépni olyan minimális dolgokon, amik egy embert életében ezerszer is érnek.

2016. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek az előttem szólókkal :az öngyilkos saját maga harcát nem tudja megvívni, ezért senki más nem hibás.
2016. dec. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az, ami miatt öngyilkos lesz valaki, már csak az utolsó csepp a pohárban, az előtte lévő gondok, kudarcok ugyanakkora szerepet játszottak benne. De azért nagyon rosszul érezném magam és nehezen dolgoznám fel.
2016. dec. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Az elmebeteg exem folyton az öngyilkosos fenyegetőzéssel zsarolt, ha nem az volt, amit ő akart.

Ha ő kinyírná magát, egyáltalán fel se kéne dolgoznom, mert nem viselne meg semennyire.

2016. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!