Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy valamit...

Volt már olyan, hogy valamit elértél, és utána rádöbbentél: Ez nem fog rólad szólni többé?

Figyelt kérdés
Akartál mondjuk egy szakmát, vagy valami olyan dolgot elérni, ami csak is rólad fog szólni, te leszel a középpontban, ám mikor elérted, akkor rájöttél, vagy szembesültél vele: hogy ez nem fog többé rólad szólni? Hogy nem te leszel a középpontban, hiába akartad, hiába szeretted, mégis így lesz? Hogy miután elértél valamit, akkor onnantól kezdve elvesztetted az irányítást?

2021. febr. 15. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az anyaság pont ilyen, de nem bánom :) Tudom, valszeg nem erre gondoltál, de a leírás passzol...bocs, ha nem a kérdésre válaszoltam, csak kikívánkozott.
2021. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót igen. Sose akartam a középpontban lenni, mert engem az mar egy jó ideje irritál. De volt célom, ami azt hittem, hogy azért a célom, mert azt akarom. Pedig nem azért volt, hanem azért mert olyannak akartam látszani; mintha egy masik ember bőrébe akartam volna bebújni, akit kitaláltam, hogy lenni akarok. Nem értem el, út közben jöttem rá, hogy nem rólam szól, hanem az elvárásokról.
2021. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1:Kérdésre válaszoltál, semmi gond, köszi válaszod,örülök neki hogy anya lettél.:)

2. Tehát elérted azt, rájöttél, hogy ez semmi más, mint egy elvárás, és hogy nem önmagad vagy, hanem más, és már nem volt visszaút, és nem is rólad szólt onnantól kezdve?

2021. febr. 15. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
2 vagyok. A célomat nem értem el, mert volt visszaút.
2021. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!