Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan bosszankodok magamba...

Jogosan bosszankodok magamba egy nő miatt?

Figyelt kérdés

Szóval vártam sokat a hidegben egy végállomáson és vártam, hogy felüljek végre a meleg buszra felmelegedni a leghátsó ülésben.

Erre egy nő előttem ült le és a 2-es ülésben a külsőre ült én meg a belsőre ahol közelebb is van az ablak.

Erre ez a hölgyemény fogta és kinyitotta az ablakot anélkül, hogy meg se kérdezné zavarna e engem persze ezt csak utána miután kezemmel gesztikuláltam, hogy "ez most komoly?"...nem elég hogy hideg van kint fagy erre még kell neki még több fagy?

Ilyenkor azért kívánom, hogy legyenek zárva az ablakok mint akkor vannak amikor kellenének nyáron...

Mondom nem szeretnék veszekedni és mondtam oké addig amíg nem jön rám a huzat. És halljátok alig ment pár megállót de legalább becsukta azért.

Most nem azért, de egyértelműen rá alig mehetett a levegő mivel közel se volt hozzá csak rám jött szinte.

Aminek sajnos meg lett a következménye, hogy begyulladt a fülem meg a fél ínyem is feldagadt mellette.

Direkt nem akartam szólni neki mert sok ilyentől begerjednek egyesek meg szó nélkül hirtelen csinálta úgy, hogy amúgy is fagyos volt kint és pár megállót se bírt volna ki levegő nélkül?

Láttatok már ilyen szituációt?

22L



2021. febr. 17. 12:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10.volt...hülye nem vagyok!
2021. febr. 17. 13:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Azóta találkoztál vele?
2021. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!