Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnátok egy ilyen nőhöz?

Mit szólnátok egy ilyen nőhöz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a nő nem akar elköteleződni senki mellett, mert fiatal és még élni akar. Szórakozni viszont annál jobban szeretne. Akár hónapokat is eltöltene egy sráccal, mély érzelmek nélkül.

Szerintetek ez megvetendő dolog?

Egy kapcsolat sok fáradozással jár, lemondásokkal, kevesebb szabadidővel, sokkal több drámával és veszekedéssel.

Nem jobb egy olyan kapcsolatban élni, ahol nincsenek kötöttségek és teljesíthetetlen elvárások? Nem kielégítőbb élvezni a másik társaságát, és szórakozni, amíg tart a dolog.


2021. febr. 17. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Én kb pontosan ezt mondtam 19 évesen egy fiúnak.

11 év kapcsolat, házasság és gyerek lett a vége 😂

2021. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Ha ribnckodni akarsz, akkor csináld, nem itt kell kérdezgetni
2021. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Egyénfüggő ez szerintem. Van akinek kellenek az érzelmek,a kötöttség egy kapcsolatban,viszont vannak olyanok is akik így is tök jól elvannak.


Én speciel az elöbbibe tartozom de nem vetem meg azt sem aki az utobbiba.

2021. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Bármondjuk ez nem is párkapcsolat akkor,hanem jó baráti viszony.
2021. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ez alkalmi kapcsolat, vagy barátság extrákkal. De az kell a francnak.
2021. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Csatlakozok a 3-ashoz. Én sem tudnék belemenni ilyenben, de nem vetem meg azt, aki igen, amíg a partnere tudja.
2021. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem ítélkezem senki felett.

De úgy gondolom, hogy az ilyen nő nem tiszteli magát.

Nem az a baj, hogy szeretne vki fiatalon élményeket szerezni, de azokat erkölcsösen illik megszerezni. :-)

2021. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

#7

Nem akar komoly, igazi kapcsolatot, de egyéjszakás kalandokat meg számtalan fickót se, csak egyet.

Ennél csak az lenne erkölcsösebb ha cölibátust fogadna amíg úgy nem dönt h jöhet az igazi kapcsolat...

2021. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8


Mennyire kell gyereknek lenni ahhoz, hogy azt gondold lehetséges érzelmek és kötöttség nélkül dugni hónapokon át? Ráadásul mi ez a duma, hogy "szórakozni szeretne"? Nem hiszem, hogy csocsózni akar esténként.

2021. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

#9

Pl. el akar menni a barátokkal bármikor bulizni, akár a Balatonra, házibuliba stb. és nem akar komoly pasit, aki miatt nem mehet.


Egy kapcsolat bizonyos mértékig korlátoz (na jó ha megtalálod elsőre a szuper igazit akkor nem) és ilyen korlátokat nem akar.


Nem csak szexet jelenti az ha valaki élni akar és szórakozni.


Nekem komoly kapcsolat mellett se lehetett megmondani, hogy hova menjek vagy kivel találkozzak, soha nem tudott senki lekorlátozni, ezért nekem ez nem okozott gondot, de lehet h a kérdező nehezebben konfrontálódik az aktuális párjával.

2021. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!