Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnátok hozzá ha olyasva...

Mit szólnátok hozzá ha olyasvalaki tenne rátok megjegyzést aki a saját gyerekét sem képes az alapvető illemre megtanítani?

Figyelt kérdés
Tudom szóra sem érdemes egy ilyen ember szava de akkor is felhúzott hogy úgy kritizál meg hogy a gyerekei köszönni sem tudnak?
2020. nov. 30. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a gyereknevelést külön lehet választani a személyiségtől.
2020. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
mosolyognék rajta egyet
2020. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket sok olyan hatás éri, ami felett a szülőnek nincs hatalma. Ismerek olyan családokat, ahol a szülők mindent megtesznek, mégis rossz ianyba fejlődnek a gyerekek.
2020. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Volt már ilyen, nem egy. Imádom az ilyen embereket bosszantani azzal, hogy én akármit tehetek és akárhogy beszélhetek, mert nem kell példát mutatnom senkinek, őt meg rommá szekálhatom azzal, hogy szülő létére milyen egy silány szar, meg is látszik az eredménye az ivadékán. Imádom, mikor felcseszik magukat és tovább fröcsögnek, amire aztán ismét mondhatom, hogy mintaszülő, csodálatos stílussal...
2020. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!