Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az átlagosan magasak után az...

Az átlagosan magasak után az alacsonyabb vagy a magasabb nők vannak többen?

Figyelt kérdés

Szerintem inkább az alacsonyabbak, de ez érdekes. A munkahelyemen elég sok a velem azonos magasságú vagy magasabb lány (bár nem női kosárlabda- vagy pólócsapatnál dolgozom), de amikor szórakozóhelyeken voltunk, ott is többen voltak ilyenek. Pedig én sem vagyok nagyon alacsony a magam 185 centijével, bár én férfi vagyok, így átlagos. Viszont a baráti körhöz tartozó lányok meg pont átlagosak vagy kissé alacsonyabbak.

Na nem azért írtam mert zavar, csak ahogy mondják, hogy a lányok inkább alacsonyabbak, ez nem minden helyzetben igaz. Mások szerint?


2021. febr. 17. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
en 178 centis nokent azt latom, h a nok 90-95%-a alacsonyabb nalam. tehat az alacsony nok tobbsegben vannak.
2021. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha az össznépességet nézed, akkor szimmetrikus az eloszlás. Kb ugyan annyival van több magas, mint alacsony. Az eloszlást leíró görbe szimmetrikus. A te környezetedben alacsonyabb lányok vannak. Én az egész évfolyamon a 173 cm-el átlagos magasságú voltam lányként. Most ez alapján következtethetünk azt, hogy több a magas. De nem így van, ha az egész népességet nézed, akkor szimmetrikus a dolog.
2021. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ki ilyen, ki olyan. Én180 cm vagyok. Mit csináljak, ekkoràra nőttem. Gúnyolódnak is eleget. De utàlom. Mert az ideàl 163-167 nőknél.
2021. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Az átlag azért átlag, mert az van középen. Matek ment?
2021. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, ja úgy értem, hogy az átlaghoz képest. Mert látom #1 válaszát, aki magához, nem az átlaghoz néz, szóval én az átlaghoz értem.
2021. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

3/5 miért olyan furcsa 180 cm, és miért gúnyolódnak?

Én 190 vagyok (igaz férfi), de soha nem jutott eszembe valakit azért csesztetni mert 10 centivel alacsonyabb vagy magasabb az átlagnál.

2021. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Én közepesen magas férfi vagyok olyan 187-191 cm között. Az emberek többségénél magasabb vagyok de sokszor van hogy szinte csak olyan férfiakkal találkozok akik vagy egymagasak velem vagy még magasabbak
2021. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 172 centi vagyok.

Suliban én voltam a tornasor elején általánosban, meg kozepsuliban is. 1-2 velem egymagas lány volt csak kb.

A kollégáim is mind alacsonyabbak nálam.

Így már én is magasabbnak érzem magam az átlagnál..

2021. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6! Jo fej vagy. De! (Megfogalmazásodbol azért adodik a kérdés:) 'És ha 11cm az eltérés???
2021. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9/9 Nálam ne legyen magasabb, aztán részemről ennyi a kérdés :D
2021. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!