Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az átlagosan magasak után az...

Az átlagosan magasak után az alacsonyabb vagy a magasabb nők vannak többen?

Figyelt kérdés

Szerintem inkább az alacsonyabbak, de ez érdekes. A munkahelyemen elég sok a velem azonos magasságú vagy magasabb lány (bár nem női kosárlabda- vagy pólócsapatnál dolgozom), de amikor szórakozóhelyeken voltunk, ott is többen voltak ilyenek. Pedig én sem vagyok nagyon alacsony a magam 185 centijével, bár én férfi vagyok, így átlagos. Viszont a baráti körhöz tartozó lányok meg pont átlagosak vagy kissé alacsonyabbak.

Na nem azért írtam mert zavar, csak ahogy mondják, hogy a lányok inkább alacsonyabbak, ez nem minden helyzetben igaz. Mások szerint?


2021. febr. 17. 20:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%
A magyar nők nem kifejezetten magasak, 164 cm az átlag (és egyébként nagy a szórás, az igaz, 150-től a 185-ig mindenféle nő van kis hazánkban). A legtöbbjük, akiket ismerek/láttam (front officeban dolgozva ez elég sok ember), szerintem 160 és kb 170-173 centi között van.
2021. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!