Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Senkit nem akarok megsérteni,...

Senkit nem akarok megsérteni, de miért van az hogy az alacsonyabb emberekben, több a rosszindulat? Személyes tapasztalat, nem kitaláltam.

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már majdnem nekiálltam komolyan válaszolni, aztán megláttam, hogy megint te vagy az.
2019. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Közelebb vannak a pokolhoz.
2019. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, kisebbségi érzés lehet, bár a saját ismerőseimnél ezt nem tapasztaltam.
2019. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es, én is ezt a meme-et akartam válaszolni. 😃
2019. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Kisebbek -> kisebb bennük a hely -> koncentráltabb az agresszió


:D

2019. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert ők olyanok, mint Speedy Gonzales:).
2019. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulat, inkább egy enyhébb de mindig jelenlévő frusztráció. Mint alacsony embert, engem nagyon zavar hogy sokan kevesebbre tartanak, előfordult hogy gúnyos kinevetést is kaptam már nőktől, meg alapból is hogy az általános iskolások egy része is magasabbak nálam, ez a frusztráció mindig jelen van minden alacsony emberben (elsősorban férfiakban), max vannak akik nagyon jól elnyomják, de amit elnyomnak, az előfordul hogy kitör/szivárog, ha egy szituáció úgy hozza (pl kiröhögnek mert alacsony vagy), és ez a "szivárgás" az amit mások rosszindulatúságnak vehetnek, aki meg nem nyomja el a frusztrációját az meg általánosságban tűnik egy rosszindulatú p*csnek.
2019. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az a tapasztalatom, hogy kisebbségi komplexus az oka általában. Akik voltak/vannak alacsony ismerőseim mind ilyenek. Valaki jól leplezte, de néha kimutatta véletlen, ha úgy alakult, hogy amúgy zavarja ez. Valaki meg alapból nem is próbálta leplezni, hogy zavarja, hogy ő nem nőtt magasabbra. A kedvencem, mikor féltékenyek rád és próbálnak beléd kötni, hogy te érezd magad rosszul. Jót mosolyogtam mindig az ilyeneken. :D
2019. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egy 150centis nő vagyok

Inkább idegeskedek folyton stresszelek. Kellemetlen hogy nem tudok érvényesülni a munkámban mert nem vesznek konolyan az emberrk hiába teljesitek túl...

Úgy érzem 3x annyit kell tennem az elismerésekért eredményim pedig mindig jók

23/n...

2019. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!