Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jó vagy rossz...

Szerintetek jó vagy rossz félcigánynak lenni?

Figyelt kérdés
Mert lehet,hogy kinézik maguk közül a cigányok is,meg a magyarok is,de lehet,hogy jó mert így ő biztosan nem rasszista és mindkét kultúrát elfogadja?

2021. febr. 18. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semleges. Félig horvát cigány vagyok, se előnyöm, se hátrányom nincs belőle, és egyáltalán nem vagyok rasszista.
2021. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én már létezni is utálok mint ember. Magyar vagyok de most nem is a származásra gondolok... Hanem úgy ahogy van.
2021. febr. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Tudom nem mostani kérdés de szerintem előny. Nekem a félig Roma ismerőseimre nem csak az jellemző, hogy jól néznek ki. Hanem ők a legnormálisabb emberek akiket ismerek.

És szerintem ha kicsit látszódna rajtam, hogy van bennem egy vonóval az sem lenne baj. Legalább kevesebb eséllyel kötnének belém a Romák. De a Magyarok is tisztelnének, aki meg a hátam mögött akarna kavarni lehet elgondolkodna érdemes e. Bár sajnos alapból túl nyugodt természetű vagyok.

2023. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!