Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha idegenekkel beszélek,...

Ha idegenekkel beszélek, stresszelek és nagyon megfájdul a hasam. Ez ugye el fog múlni, ha egyre többet beszélek idegenekkel, többször kerülök stresszhelyzetbe, és megszokom?

Figyelt kérdés
Most például egy angolt tanuló csoportban voltam, beszélgettünk úgy két órát és már nagyon rosszul érzem magam. Mindig ez lesz, vagy ez változhat? Mit tegyek ez ellen?

2021. febr. 18. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz. Vannak izgulós emberek. Régebben mindig elpirultam. Most már szinte egyáltalán nem jellemző. Hozzá lehet szokni ahhoz, hogy idegenekkel találkozunk, vagy mások előtt kell beszélni.
2021. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Welcome to introvertált élet. :) Persze, ez nem feltétlen arra utal, hogy introvertált bagy, de tudd, hogy mi intro-k napi szinten átéljük ezt, sőt olyanok előtt is simán, akiket ismerek. Nálam nem sokat változott ez sajnos.
2021. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Oke. Nekem speciel egyre horrorisztikusabb lett, fiatalsagom rament. Harminc evesen vallaltam, hogy orvoshoz fordulok. Szorongas, panik. Gyogyszertol szinte teljesen elmult, illetve en uralom.
2021. febr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!