Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet az ha többször...

Mit jelenthet az ha többször is azt álmodtam h egy bérgyilkoscsoport és/vagy egy kiommandóscsoport megpróbált megönli és egyenként öltem meg őket és mindig fölébredek mikor az utolsót próbálom kivégezni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Túl sok fasság vesz körül, ez azt jelenti.


Le kéne tenned a klaviatúrát (kontrollert), fel kéne állnod a TV mellől.

Most még kölök vagy (?), nem érzed, hogy mennyire káros a személyiséged fejlődésére nézve, ha nem olvasol.

Nem, nem leszel sem bérgyilkos, sem szadista, csupán egy olvasatlan paraszt lesz belőled.


Ha meg felnőtt emberként ilyet kérdezel, akkor az előző mondatom már jelen időben érvényes.

2015. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A ***** játszok sokat ******* értelmes válaszokat vártam...nem egy *****arcú, nagypofájú, semmire való kis stréber pampogását ,hogy kezdjek el olvasni...én ink egész nap sportolok minthogysem olvassak vagy egész nap kockuljak és/vagy tv-zek! Boccs a *-ozásért...a gép nem engedi h kiírjam mer akk nem kuldi el.
2015. júl. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!