Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet az, hogy egyre...

Mitől lehet az, hogy egyre többször agresszív gondolataim támadnak?

Figyelt kérdés

Ezt én normálisnak vettem,addig amíg voltak mellette pozitív gondolatok/képzeletek,de egy ideje akár zene megy,akár megnézek egy filmet,egyből lassú halállal,gyilkolással folytatnám,hogy valaki szenvedjen. Mostanában a saját megölésem is elképzelem (nálam az öngyilkosság mindig kizárt volt és továbbra sem tenném meg),szintén lassú és valamiért nevetek benne amikor erre gondolok,közben végignézi egy kitalált személy aki szintén azt csinálja és velem nevet.

Kiskoromban mindig azt vártam mikor jön egy olyan mese,amiben a gonosz nyer.

Tavaly (11.ben) pedig birkóztunk egy órán és amikor lefele nyomtam az ellenfelem azt mondtam mikot ránéztem hogy ,,nyugi nem foglak megölni".


Tényleg nem értem ezt az egészet,kicsit megrémiszt,mert nem én irányítom a gondolataimat. Gondolkodóba ejtett az iskola pszichológus felkeresése,de úgy vélem ezt ő nem tudná megállapítani,hogy miért van. Senkinek nem beszéltem róla.

Tanácsokat kérnék szerintetek lenne értelme,vagy megtudnám valahogy magam is oldani? (Legalább enyhíteni)

Köszönök minden választ előre is! 18/l


2020. febr. 21. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Frusztráció vagy gyerek- v. pubertáskori mentális sérülés okozza. Nem tudod egyedül megoldani, keresd fel az iskolapszichológust.
2020. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2020. febr. 22. 08:58
 3/4 anonim válasza:
Igy születnek a tömeggyilkosok.A hejedben felkeresnék eggy jó ideg gyógyàszt míg kàrt nem teszel magadban vagy valaki màsban.
2020. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyomd a kezed a forró gázrózsákoz és élvezd órák múlva is ahogy fáj. Aztán fogj egy kalapácsot vagy vascsövet és mérj egy közepes ütést a sípcsontorda! Amikor hideg vizet kell rá locsolnod hogy ne hányd tele a kádat akkor jól csináltad. Aztán menj el az uszodába és menj le a medence aljára egy levegővel. Amikor fogyni kezd a levegőd akkor az összes levegőt fújd ki és maradj még vagy 10 másodpercig. Aztán úgyis veszettül a felszínre akarsz majd jutni hogy bele ne fulladj. Azok a fájdalmak és szenvedés amit így érezni fogsz semmi ahhoz képest amit sok kínhalált halt ember átélt és szerintem mindegyikük szívesen cserélt volna veled. Ha így megtapasztalod ezeket akkor talán soha nem akarsz majd se magadnak se másoknak ilyen dolgokat képzelni.


Mindezek mellett az iskolapszichológust meg kéne kérdezni.

32F

2020. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!