Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt állandóan osztják az...

Akik itt állandóan osztják az eszet, hogy a "google a barátod" azok minek vannak itt, miért nem csak Google-znak?

Figyelt kérdés
Idegesítő, hogy sokszor sokan beírják, ha valaki kérdez valamit, hogy miért nem google-zza ki, a google a barátod stb stb. De az ilyen mit keres itt? Minek gyakorizik? Neki nem barátja az általa istenített Google?
2021. febr. 18. 22:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Mert már lassan azt is megkérdezik, hogy mi az a telefon.
2021. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%

A kérdezőnek van szuksege ra nem a valaszadonak. :D

A válaszado válaszolt hogy a google-n van a valasz :D

2021. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Mert ami 2 mp alatt megtudható a google segítségével, arra miért fordít 10x annyi időt h ide kiírja és másokkal gugliztatja ki?
2021. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Talán azért, mert normális ember azért jár ide, mert unatkozik, nem azért, mert nem tud valamit. Én is fel szoktam húzni magam az ilyeneken, öt perces kutatómunkával megkapná a választ a kérdésére de nem, idejön és napokat vár, hátha valaki megoldja helyette. Csak hogy elkeserítselek, én advanced googleöző vagyok, mindenre angolul keresek rá. Mindenre tudom is a választ. Ide meg azért járok, hogy trollkodjak a magadfajtákkal. Nem is értem, miért nem googlebe írtad be a kérdésed, tuti kidobott volna valami okosat :D
2021. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%

*észt.

A googléból helyesírást is lehet tanulni. :)

2021. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
11%
Sokan annyira ráérnek hogy inkább ideböfögnek valamit csak hogy írjanak valamit és általában ez a legkönnyebb hogy "Google a barátod"
2021. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%
A google a barátod.
2021. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
31%
5-ös válaszolót lehúzzátok? Egyedül adott értelmes választ a kérdésre.
2021. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
42%

Azért itt vannak, mert itt érző emberek vannak akiknek elbszhatják a napját egy-egy beszólással, és attól pillanatnyilag úgy érzik hogy a saját nyomorúságos életük nem is annyira szar 😃

A Google-nek nem lehet beszólni, neki nem esik rosszul, ők meg nem kapnák meg tőle a mindennapi apró hamis boldogságérzetet.

(Az az ember aki elégedett és boldog, nem érzi úgy hogy bántania kell másokat, csak a megkeseredett, magányos, boldogtalan emberek csinálnak ilyet. Én aztán tudom, voltak rosszabb időszakaim is az életben. Ja, és minden piros szavazat alátámassza a mondandómat, hajrá 😃)

2021. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

Fordítva ülsz a lovon.

Azok a kérdések, amiket egy az egybe beleraksz Google-be és kiadja az első 3 találatban az eredményt, azt felesleges megkérdezni.

2021. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!