Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősötök , aki...

Van olyan ismerősötök , aki állandóan a szavatokba vàg? Hogy kezelitek ? Idegesit titeket ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Én vagyok az az ember.
2021. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyan van, akinek sajnos én kell a szavába vágjak, mert véget nem érő körmondatokban beszél, akkor is, ha látja hogy sietek, vagy az sem érdekli ha csörög a telefonom (munka), ő akkor is csak mondja, mondja és mondja.


Így kénytelen vagyok neki állandóan azt mondani, miután kozvebagok, hogy bocs mennem kell, vagy bocs, fel kell vennem a telefont...


Mondd meg neki, hogy engedje végigmondani amibe belekezdtel.


Feltéve ha nem vagy olyan, mint az én ismerősöm.

2021. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Igen, van. Én szeretem végig hallgatni a másik ember mondanivalóját, de én is szeretném a sajátomat elmondani, ezért eleinte zavar. Akkor még elhallgatok, meghallgatom (megint), aztán egy idő után idegesítő! Nagyon tiszteletlen dolognak tartom, elhiszem, hogy nem akar rosszat, de így nem lehet normálisan beszélgetni... :/
2021. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, ne is mondd. Az elején próbálom tolerálni, belekezdek a mondatba másodjára, aztán harmadjára, de aztán nagyon idegesít. Olyan érzés, mintha nem lenne fontos, amit mondani szeretnék, kissé ez lekezelő, vagy nem is tudom. :/ én is végighallgatom a mondandóját másik félnek
2021. febr. 7. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen ismerősöm.
2021. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!