Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi aki nem fél kirúgástól...

Férfi aki nem fél kirúgástól az bolond?

Figyelt kérdés

Furán reagál arra, hogy nem elégedettek a teljesítményével. Arra hogy a következő hónapi munkája dönti el maradhat e, mosolyogva annyit mond, hogy ez érdekes tapasztalat lesz, ő is kíváncsi hogy meg tudja e ugrani az elvárásokat, nagyon várja már a "versenyt".


Normális ember ilyenkor zavarba jön , elszomorodik, próbál kompromisszumot kötni, de nem kezd el mosolyogva trécselni mintha mi sem történt volna.


Mi a franc lehet vele?



2021. febr. 18. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne elszomorodni? Akarja a munkát és van benne versenyszellem. Ez az egyik legjobb hozzáállás szerintem. Hasonlóan cselekednék.
2021. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Olyan helyen, ahol a kirúgás folyton a fejem fölött lebeg, nem maradok sokáig. Amikor felvettek, volt lehetőségük felmérni a képességeimet, tisztáztuk, mit hozok a cégnek. Nem engem vásároltak meg, hanem a munkámat. Ha baszogatni akarnak valakit, hívjanak egy kurvát.
2021. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő sem akar ott dolgozni.
2021. febr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg tudja, hogy ha kiteszik, akkor is talál máshol munkát, mert olyan végzettsége, képességei vannak?

El tudnék képzelni ilyen helyzetet, például ha egy olyan céghez felvennének, ahol nagy hajtás és kiemelkedő szakmai szint az elvárás (tudnék is ilyet mondani az én területemen itthon is, külföldön pláne), de közben tudom, hogy ha esetleg nagy falatnak is bizonyul, bőven vannak alternatíváim, és esetleg pár hét fizetéskiesésen kívül semmi komoly következménye, ha nem bizonyul nekik elégnek a munkám, és elküldenek.

2021. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most keseredjen el? Jól teszi ha nem aggódik, stresszel.

És te ki vagy a történetben?

Már rég rossz ha így jön elő a téma. Remélem le tud lépni mihamarabb.

2021. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ő teljesen normális és okos, mert tudja, hogy munkahelye még lehet másik, de egészsége csak ez az egy van. Nem stresszeli magát és az életet játéknak fogja fel. Ő fog győzni. :)
2021. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs probléma ezzel a válasszal. Voltam hasonló helyzetben. Akkor döntöttem el, hogy akik most cumiztatni akarnak, kiszopatom őket egytől egyig a cégtől. Egy kivételével sikerült. A többi már alattam vagy ott se.
2021. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A "nem elégedettek a munkájával" az szólhat arról is,hogy a főnök nem elégedett saját magával.Ilyen esetben pedig nem érdemes túlzottan megfelelni.
2021. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki félelemmel él, az bolond.
2021. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az fél a kirúgástól, akinek nincs más perspektívája. Ha képzett vagy és jó vagy a szakmádban, és valami miatt kirúgnak, úgyis találsz állást, lehet, hogy sokkal jobbat mint ahonnan kirúgtak.
2021. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!