Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon megér 700 milliót egy...

Vajon megér 700 milliót egy gyerek élete?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a gyűjtések, közel 1 milliárdot igényel egy gyerek gyógykezelése. Iszonyú pénz, amiből emberek ezreit lehetne gyógyítani.

Ráadásul az a gyógyszer semmire sem garancia, nem lesz teljesen gyógyult, élete végéig kapnia kell a gyógyszert, egy adag 20 milla, azt hiszem évente kell beadni.


Vajon elvárható ekkora áldozat a szülőktől és a tásadalomtól? Mi van akkor, ha nem hat a gyógyszer, vagy nem teljesen gyógyítja meg, esetleg visszaesik?


2021. febr. 19. 11:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%
Az a baj, hogy amennyien vagyunk már egy élet sem tud igazán értékes lenni...
2021. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem a tb fizeti nincs értelme azon agyalni, hogy mire lenne az a pénz elég.
2021. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagy szülő, ugye?


Van az a mondás, hogy "a csillagokat is lehozná érte". Ez a szülőknél szó szerint érthető, megtennének mindent a gyermekükért.


Nekik igenis megér minden pénzt, akkor is ha a gyermek nem lesz teljesen egészséges, de képes teljes életet élni (pl. tolószékbe kényszerül)


Adakozni pedig nem kötelező.

2021. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
60%
Igen,meg!aA szomorú az hogy 700 millióért gyógyítanak
2021. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
39%
Én pont azon gondolkodtam amikor a rádióban beszéltek a gyűjtésről, hogy ha a gyerek meghal mielőtt összejön a pénz, a szülők vajon megtarthatják az addig összegyűlt több száz millió forintot? Mert ha igen akkor gyakorlatilag milliomossá tette őket h beteg gyerekük született.
2021. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem más, mint biznisz. Úgyis összekaparják a pénzt valahogy, a gyógyszergyárnak tiszta haszon. Ha nem tennék, kénytelenek lennének emberi áron adni, ha el akarják adni, egyébként rájuk rohadna. Ennek eléréséhez lehet, hogy pár érintett halála szükséges, amit én személy szerint nem kívánok senkinek, de sajnos a világ így működik. Ha nem a pénzről szólna abszolút minden, sokkal jobb világ lenne. Nem értem annak idején amikor kitalálták a pénzt sokszáz évvel ezelőtt, a többiek miért nem verték agyon a delikvenst.
2021. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező a te életed megér ilyen sok pénzt ?vagy a gyerekeidé ? És mivan azzok akik milliárdokat lopnak és el kokozak meg prostizak.... gondolkodj már.... Ez nem kérdés... az életnek nincs ára
2021. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
35%

Vajon ez kiszűrhető lett volna a terhesség korai szakaszában?

Mert ha igen, akkor az eredeti kérdésre a válasz NEM

2021. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
12%
Én inkább úgy tenném fel a kérdést, vajon megér-e 700 milliót az a gyógyszer...
2021. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%

Én azt sem értem,hogy elvileg ez olyan ritka betegség,hogy eddig hallani se lehetett róla,hogy lett hirtelen ennyi? Már kb.az 5.gyereknek látom,hogy gyűjtenek. Az sma elvileg sok millióból egyet érint. Ilyen sza.r a statisztika itthon,ezrk szerint?

Amúgy a válasz a kérdésre..egy szülőnek bármennyit megér a gyermeke. Ha az enyém lenne beteg még k.rvának is elmennék vagy bármi,ami ahhoz kell,hogy pénzhez jussak.

2021. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!