Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál néha úgy érezni, hogy...

Szoktál néha úgy érezni, hogy egy "rossz világba", vagy rossz időben születtél?

Figyelt kérdés

Szoktál arra gondolni, hogy ez az élet nem neked való, jobban jártál volna akkor, ha máskor, vagy pedig máshová születsz meg?

Ha igen, akkor milyen gyakran szoktál így érezni?

És miért? :(

Mikor, illetve milyen világban élnél a legszívesebben?


Mit lehet tenni az ilyen érzések ellen?



2021. febr. 19. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindig így érzek.
Igen, majdnem mindig így érzek.
Igen, gyakran érzek így.
Néha így érzek.
Csak ritkán érzek így.
Nagyon ritkán érzek így.
Még sosem voltak ilyen gondolataim.
46 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Szoktam érezni, hogy rossz világba születtem...élhetnék a The Witcher világában is, de ide dobott le a gép.
2021. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Sokkal inkább élnék a jövőben, amikor már a társadalom is, és a tudomány is jóval fejlettebb.

De nem igazán szoktam ezen buslakodni; személy szerint nem látom értelmét.

2021. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Én már nem sokáig viselem ezt... Szerencsésnek mondhatom magamat. :-) Alig várom, hogy eltakarodjak innen.
2021. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Azt nem értem, hogy miért nem patkolok már el végre...
2021. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Jobb lett volna később születni. Kb akkor amikor már mindent robotok csinálnak. Eljön az idő amikor mindenkinek lesz otthon emberszerű házi robot. Ami még a wc-t is ki pucolja.
2021. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Az internetet nagyon szeretem ebben a korban valamint az elfogadást is.



Viszont egy régebbi korban, amikor az emberek maguknak dolgoztak, nem munkahelyeken, sokat voltak a szabadban, természetesebb volt az életmódjuk és nem voltak sokan, szívesen élnék.



Vagy a kettő ötvözete: van modern egészségügy, van internet, de egy tanyán lakom és ott kell dolgoznom. 😅

2021. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Egy aranyos, szerény ember vagyok. Fél éve mindenki gyanakszik, nem-e gyurcsànyista vagy? Nem-e orbànista vagy? Vagyok, aki voltam. A vajâkos biri-ez vicc. Tényleg van tudàsom, csak nem kell.
2021. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
81%
Én előbb születtem volna. Nem egy olyan világba ahol a gyerek mondja meg a felnőttnek hogy mi legyen. Ahol nem istenítik a homoszexuálisok és ahol megvan mindenkinek a dolga és nem kell belekötnie a másikéba. Ahol még Nem jöttek a műdepressziós tinédzserek akiknek nagyon szar az életük és anyjáék kikészítik azzal hogy nem kapta meg a legújabb telefont, aztán még nekik áll feljebb . Sztem
2021. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Számomra ez a tökéletes világ, mert a múltban 3 évesen olyan beteg lettem, hogy meghaltam volna antibiotikum nélkül.
2021. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Csak simán én vagyok a szar:D
2021. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!