Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan latod ezt a témát?

Hogyan latod ezt a témát?

Figyelt kérdés
Egyik hívő rokonom lánya ma elhunyt 38 évesen balasetben, és az apja anyja azt mondja a Satan műve volt ez. De hiszik hogy hiaba halt meg lányuk testbe de a lelke mar ott van az örök boldogsagba a mennybe ..
2021. febr. 20. 14:49
 1/5 alletta ***** válasza:
100%

mély fájdalmukban hitükbe kapaszkodnak. megértem őket.

részvétem!

2021. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki abban hisz, amiben akar. Én ateista vagyok, amikor a feleségem halt meg egy balesetben, az vigasztalt, hogy nem szenvedett, és nem is fog többet.
2021. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármit belemagyarázhatsz, attól még nem lesz igaz!
2021. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ők egy ilyen álomvilágban hisznek, más másmilyenben
2021. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sátánnak nincs műve, mert nem személy, nem tudat, nem egybszemélyiség, csam egy szimbólum. A negatívság szimbóluma. Ez isten műve, mint minden. Minden követi az egy tervet. Az ilyenek istenkáromlóak. Nem bíznak istenben, lemocskolják, mintha nem kenne végtelen tökéletes létezés. Valamint még sok ideig nem lesz a mennyirszágban. Előbb végig kell menni a fejlődő dimenziókon.
2021. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!