Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gyűjtesz?

Mit gyűjtesz?

Figyelt kérdés
Pénzt ne irjad
2021. febr. 20. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit, még óvodás koromban gyűjtöttünk szalvétát a nagyszüleimmel, de most már semmit sem.
2021. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Volt egy 10 ezer példányból álló bélyeg gyűjteményem. Kidobtam a kukába.


Köveket gyűjtöttem. Európa minden hegységéből voltak köveim. Valami tanár kért belőlük tufákat meg bazalt orgona darabokat. Csak úgy vihette el, ha mindet viszi. Jó volt megszabadulni tőlük. "nagy kő esett le..."


Apró pénzt. Több, mint 4o ország aprópénze megvolt. Meg csehszlovákiai pénzek is. De volt monarhiából való is. Nemesfém tartalmúakat megtartottam, bár nem tudom minek. A többit egy másik gyűjtőnek adtam.


Koncert belépőkből volt 2 cipős doboznyi. Jó néhány dedikált. Az a korszak is lezárult, ment a kukába.

2021. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
NES játékokat.
2021. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Időt a halálhoz
2021. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kétszázasokat. :D de nem tudom megmondani miért. Néha megszámolom, aztán visszateszem a perselybe.
2021. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Macskanyakörveket. Mindig megveszem, ha megtetszik egy, netről is csomót rendeltem már. Általában felpróbálom a macskáimra, hogy áll nekik, lefotózon őket, de nem hagyom rajtuk, mert nem nagyon szeretik. Ennek ellenére imádom a nyakörveket, eddig nagyjából 30 darabos a kollekcióm. Van bársony, kövecskés, virágos, kendőcskés, masnicskás 😅
2021. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!