Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek macerás, sokáig...

Szerintetek macerás, sokáig tart kiválogatni a szemetet, mikor szelektív hulladékgyűjtőbe dobjuk ki?Ott válogatni hosszú percekig.

Figyelt kérdés
Támogatom a szelektív gyűjtést persze, csakhogy lehetne-e valahogy meggyorsítani a dolgot?Itthon is gyűjtsük szelektíven?Úgy tudom már háztartási szelekítv hulladékgyűjtő is van.

2020. szept. 14. 16:51
A kérdező szavazást indított:
Sokáig tart
Nem gond, elválogatom én
Otthon is szelektíven gyűjtöm
Okos szemetest használok
Egyéb
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor bevezették a házhoz menő szelektív gyűjtést, vettem plusz két szemetest. Ezek színes tetejű kukák, így már kívülről látható, mit hova kell dobni (sárga:műanyag, kék:papír).
2020. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Heti 2 percembe telik.
2020. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy régi bicikliskosarat és a régi kopott szobai szemetesem állítottam be a normál kuka mellé a mosogató alá. Aztán hetente 2x összeöntöm a két szelektívest és elviszem a gyűjtőbe ahol kiválogatva kidobálom.
2021. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!