Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyhogy vannak olyan 30-40...

Hogyhogy vannak olyan 30-40 éves emberek, akik nem dolgoztak még egy napot sem?

Figyelt kérdés

Az oldalon egyre több olyan kérdést olvasok, ahol 30-40 éves emberek leírják, hogy iskolát nem végeztek, soha egy napot nem dolgoztak és huszonéves koruktól a szobájukban ültek.

Ez hogy lehetséges??? A szülő egy idő után nem szól rá a gyerekére, hogy kezdjen már valamit magával? Vagy a gyerek nem szégyelli magát, hogy a szülei dolgoznak, ő meg otthon döglik 40 évesen?

Én nem tudom elhinni, hogy lehetnek ilyen helyzetek. Több kérdésben le is írja a kérdező, hogy változtatni sem akar ezen.



2021. febr. 21. 12:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
83%
Apám nővére is hasonló volt, lassan már a szülei nyugdíjából éltek de dolgozni nem küldték el...50 éves korára hozzáment egy nyugdíjas pasashoz, beköltözött hozzá és elkezdett dolgozni (igaz, csak 4 órába..mivel depresszió miatt le van százalékolva). Tehát, elsősorban a szülők hibája is..
2021. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező: sajnos vannak ilyenek...

De azért elég sok "háttérinfót" nem szoktak ám leírni, ami a válaszfolyam során azért itt-ott kiderült már.

Pl. hogy szefós, vagy gondokság alatt áll, vagy egyéb dolgok is vannak...


De sajnos léteznek olyanok is, akik csak a kifogásokat gyártják, hogy miért nem éri meg nekik elmenni dolgozni nettó 200-ért...

Vagy akármennyiért.


A szülők is hibásak - mrt mi lesz az ilyen "gyerekkel", ha meghalnak a szülők? Hajléktalan lesz, mert előbb-utóbb feléli az örökséget?

2021. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

2


Ha az első melóhelyemen annyit fizettek volna..jobb hónapokban is csak nettó 130-at kaptam (3 műszakban, 8 órában), gyári munka volt..

2021. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
50%
Hogyhogy vannak olyan emberek, akik mások életében vájkálnak?!
2021. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Szerintem meg még a kevesebb fizetés is jobb annál, hogy ilyen hülye kifogások miatt nem megy el valaki dolgozni soha. Én sem keresek milliókat, de szeretnék haladni az életben. Ráadásul kell a munkatapasztalat.


Szerintem is hibásak a szülők nagyon is ilyen helyzetben!

2021. febr. 21. 12:54
 6/44 A kérdező kommentje:

#4: Ha nem tetszik valami, nem kell idejönnöd. Vagy magadra ismertél és fáj az igazság?

Az ilyen emberek másokon élősködnek évekig, rosszabb esetben évtizedekig.

Senki életében nem vájkáltam. Az utóbbi kérdések alapján merült fel bennem ez a kérdés.

2021. febr. 21. 12:56
 7/44 anonim ***** válasza:
69%

Az unoka testvérem (nő) pont ilyen amit leírtál...

Az apja tartja el, vagy keres egy gazdag pasit, és játsza a semmire a p..át.


Mindenki lenézni, de ő azt hiszi hogy szépségkirálynő..talán 1 órát ha dolgozott egész életében.

2021. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
#7: És az apja sosem szólt neki, hogy kezdjen valamit magával? Komolyan nem tudom elhinni, hogy a szülőnek ez nem szégyen.
2021. febr. 21. 12:59
 9/44 anonim ***** válasza:
68%
Rám nem érvényes, de igen, nem tetszik az, amikor valaki másokat szapul, kedves kérdező!
2021. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
89%

Nem SŐT az ő hibája, mert folyton azt tanította a nőnek, hogy az a normális ha egy pasi eltartja a nőt.


A nő amúgy 35 éves és ha mondjuk nem 1,5 milliós gyűrűt kap ajándékba el sem fogadja meg ilyen...az apja meg aki körülötte él meg szakad miatta.

2021. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!