Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy maradnak fiatal kinézetűe...

Hogy maradnak fiatal kinézetűek egyesek 40 éves korukra?

Figyelt kérdés

Tudom szokták mondani hogy persze hogy fiatalnak néz ki hisz nem nevel egy gyereket sem stb. de sok olyan is van akinek vannak gyerekei.


Mit esznek, mit csinálnak, hogy élnek???


Egyik "srác"-nál rá is kérdeztem, volt gimis osztálytárs, azt mondta napi 1 óra sport, és ő sokat gyalogol, meg 2 naponta fut.


De ez sem magyarázat, ismerek élsportolót aki ennél többet sportol

mégis látszik a kora.


Hogy a francba van ez akkor?



2020. nov. 22. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Genetika.
2020. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Jó genetika + elegendő mozgás + kevés stressz + egészséges táplálkozás + jó életkörülmények + dolgok, amik fiatalon tartják (= hobbik, munka, gyerekek)
2020. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

# 2


A jó életkörülmények mennyire fontosak? Pont ez az osztálytársam ez a nagyon fiatalnak kinéző az osztály legcsóróbb, legszegényebb gyereke volt, többször jött be úgy hogy éppen megint kikapcsolták a villanyt náluk.

2020. nov. 22. 12:21
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
13 éves, szűz kisfiúk spermájával eszik a sültkrumplit. legalábbis szomszédom állítása szerint ez a titka.
2020. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Genetika. Egyébként rohadt nagy átok az egész. Én 30 vagyok, kb 18-20-nak nézek ki. Csak hátrányom volt belőle eddig az életben.

Az a jó ha annyinak nézel ki, mint amennyi vagy.

2020. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ez genetika. Én 32 éves vagyok, ha olyan dohányboltba megyek ahol még nem jártam, 100% hogy elkérik a személyimet. Pedig van két gyerekem is és hát nem kímélnek 😃 nem étkezem egészségesen és nem is sportolok. Mégis 50 kg vagyok, én sajnos hízni nem tudok, pedig nagyon jó lenne.
2020. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Csak genetika. 40 vagyok, de még mindig elofordul h elkerik a szemelyimet ha cigit veszek. Pedig nem sportolok, sot, dagadt vagyok, iszok, vagozok es mekdonacon elek.
2020. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem genetika.
2020. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Alapvetően genetika, de a legjobb genetikát is el lehet cseszni nem megfelelő életmóddal. Sokan cigiznek,ez meglátszik a bőrön, hallani a beszédhangon, a fogaknak sem tesz jót a nikotin.Vagy édességet zabálnak,ezektől kirohad a foguk, ez oda is basz a fiatalos külsőnek.Az elhízás szintén +5,vagy+10 évet rátehet az illető vélt korára. A kopaszodás genetika, de ha egy negyvenes férfinak megvan még a haja, mellette, sportos,akkor fiatalosnak tűnik. Az is fontos, hogy hogyan öltözködik valaki.A divatos stílus fiatalít,ez is egyértelmű.A viselkedésben pedig az számít, hogy az ember érezze magát jól az életben, legyen derűs, energikus. Rengeteg megkeseredett középkorú ember van Magyarországon,ez sajnos kortünet odahaza.A hobbik,a szenvedély, az általános érdeklődés az élet dolgai iránt segítenek fiatalosan tartani az embert.
2020. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Egyesek úgy, hogy miközben ők gyermetegek és hülyék maradnak, addig a körülöttük élőket idegileg tönkreteszik a hülye húzásaikkal. Pl anyám. Nem fogom leírni mennyi és mekkora barom ökörségeket csinált eddig, de már csak én maradtam mellette, mert másik nem bírják ép ésszel mellette sokáig. Egyszerűen rohadt idegesítő és infantilis. De látszik is, hogy mi már sokat bosszankodtunk miatta, mert mar mindegyikünknek van egy betegsége, ő pedig éli világát butám tovább. Nekem már van ránc a szemem alatt és a homlokomon. Rettentő sokat idegeskedtem és stresszeltem eddig. A többiek már kórházban is voltak.
2020. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!