Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz a nők egy része 40...

Miért lesz a nők egy része 40 éves korukra rosszindulatú banya?

Figyelt kérdés

17 éves lányként kérdezem, észrevettem, hogy a férfi tanárok sokkal normálisabbak, a boltosok, az orvosok...stb. mindenki. (Nem a kinézetem miatt, nem vagyok csinos)

A nők miért válnak 40es korukra rosszindulatúvá és zsémbessé?


2021. febr. 3. 08:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Vagy csak irigykedsz egy olyan 40-es nőre aki csinos és itt próbalod lejáratni őket...
2021. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Előtte is azok voltak, csak akkor még sokan megbocsátották mert jobban néztek ki.
2021. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Szia!Több oka lehet.Például válás,rossz tapasztalatok a férfiakkal,sok probléma a gyerekkel márha van,nem talál maga mellé normális társat ha egyedül van,rossz házasságban él de nem mer vagy nem tud kilépni,nincs gyereke mert nem tudott teherbe esni,ki van égve a tanári állása miatt mert sok szemtelen gyerkőcöt kell tolerálnia,anyagi problémák stb...Lehetne sorolni.Vagy egyszerűen alapból ilyen rossz indulatú
2021. febr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

Azért, mert találkoztál kb. 10 ilyen emberrel, nem kéne általánosítanod. 17 évesen nem a tanulással kéne jelenleg foglalkoznod?

Rengeteg 40 feletti nőt ismerek, akikre az általánosításod egyáltalán nem igaz.

2021. febr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan (az emberek tobbsege sajnos) besavanyodik idovel, kelet-Europa kornyeken kulonosen.

Es hidd el, nemcsak nok, hanem ferfiak is.

Es de, egy idosodo ferfi igenis jopofaskodik egy fiatal lannyal, csak azert mert no vagy es fiatal ( nem mindenki, de a tobbseg).

Tobbfele oka lehet: penz hianya, megromlott egeszseg, csaladi gondok, szembesules az ido multVal, oregedessel, vagy egyeb mas problemak..

2021. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

17 éves vagy. Itt zsémbelsz, bezzegelsz, és jóindulatúnak se lehet nevezni a kérdésed.

Azok a nők 17 évesen olyanok voltak, mint te. Csak eltelt 23 év.

2021. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Azért "normálisak" veled a 40-es férfiak mert meg akarnak dugni. Ha nem is tudatosan. Te pedig olyan ostoba vagy, hogy be is kajálod az egészet. Amúgy sok sikert az életben, kíváncsi vagyok hogyan ugrod meg az akadályokat. Ja nem, nem érdekelsz.
2021. febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

17 éves fruska vagy, még jó, hogy a 40-es pasik nyájasak/hízelgőek veled, de ez nem jelenti azt, hogy rendesebbek, mint a nők.

A középkorú vagy vénebb palik ilyenek, attól függetlenül, hogy hogy nézel ki, egészen addig, amíg érdemben kell társalogni, mert akkor előkapják a leereszkedő kioktató stílusukat és éreztetik veled, hogy amúgy te hülye p-csa vagy. De addig, amíg bólogatsz nekik addig nyilván cukik lesznek veled. Minden pasi igyekszik nyalizni a fiatal lányoknak.

Én számtalanszor tapasztaltam, hogy 40-50 éves pasik nagyon hízelgőek velem (én lassan 30 vagyok, de kinézetre inkább a húszas éveim elején vagyok) aztán mikor kiderül, hogy nem a gyakornok vagyok, hanem velem kell tárgyalniuk, egyből jön a leereszkedő, kioktató okoskodó stílus. Nőknél ilyet nem tapasztaltam. Valaki elejétől kezdve bunkó, valaki meg elejétől tök normális, pálfordulás csak pasiknál van.

2021. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Számomra mindig a női tanáraim voltak a jobbak. Okos, komoly nők, akikre fel tudok nézni és akikben ugyanannyira ott a korrektség, mint a méltányosság. Nálunk van olyan phaszkalap a szakon, aki szerint ezt a szakmát nő nem tudja rendesen csinálni. Más tett olyan kijelentést, hogy minek kínlódunk itt, ha úgyis elmegyünk szülni és elvesztegetjük a tudásunk.


Szóval én pont a másik végletet látom. Az igazság valószínűleg a kettő között van.

2021. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi, vannak genyó férfi tanárok (orvosok, boltosok stb) is, egykori középiskolámból kapásból feltudnék sorolni pár "férfit" aki megfelel az általad adott leírásra.
2021. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!