Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor és hogyan, milyen kávét...

Mikor és hogyan, milyen kávét iszol?

Figyelt kérdés
Én reggel 5.30-kor itthon bravot iszok, 2 cukorral meg tejszínhabbal, aztán 11:00kor munkában eduscot 2 cukor, tejporral.... ez nem sok ugye? Reggel szedek ám Coverex Ás komb 5/1.25mg tabletát vernyomasra meg Nebivolol 5mg egy felet igy 123/77 pulzus: 70 . Szerintem ez igy jo. 29F vagyok.
2021. febr. 21. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ébredés után sárga Thcibo vagy Wiener extra tejjel és édesítővel.Ritkán délután még egy ilyen
2021. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anno munkaidőben - rendes körülmények között, pandémia előtt - lement napi 5 'presszó is. Mellé talán 1 cappuccino még. De ez főleg nyáron a hajtásban. Mostanában, hogy nincs meló és hideg az idő inkább az édesebb, habosabb kávét iszogatom. Napi 2x általánosságban.
2021. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig kelés után közvetlenül 1 csésze jó erős Tchibo presszó kávé. Sokan megmosolyognak, de én mézzel édesítem és 2 kiskanál completával. Ennyi elég is. A nap további részében soha nem kávézok, csak teázok (szintén 1x).
2021. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
07.00 körül, és 17h. körül egy-egy 3:1-bent iszom.
2021. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Cukor es tej nelkul eszpresszot iszom. Eleinte kb egy csipet cukor kellett, de mar egyszeruen undoritana edesen. Sajat gyengebol napi negyet iszom, de az erosebb igazibol ketto eleg.

Kavezas elott korosan alacsony volt a vernyomasom, a pulzusszamom magasabb. Harminc eves korom ota kavezom, azota vernyomas also atlag, pulzus 70 alatt napkozben.

Kapszulas gyomorfajast okoz, azt alkalmilag, ezert instant kaven elek. Douwe Egberts, ez a mindennapos, gyomorfajast nem okozo.

2021. febr. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is alacsonyabb volt a vérnyomásom, pulzus magasabb, ezért kezdtem el kávézni pár éve, de nagyon válogatós vagyok. Jegeskávé porokat szoktam venni, ebből napi 2-3 is elfogy, rosszabb napokon kicsit felöntöm egy erősebb eszpresszóval.

Az első felkelés után, a másik(ak) a délután folyamán bármikor.

2021. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A napot egy 4személyes kotyogóssal indítom. Napközbem általában csak valami gépi szutykot iszok néha. Ha tudom, hogy hosszú napom lesz akor ebéd után mégegy kotyit megiszok. Simán magában iszom a kávét, és most az omnia barista sorozatára vagyok rákattanva.
2021. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!