Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Te kávéfüggő vagy? Milyen...

Te kávéfüggő vagy? Milyen kávét iszol? Hány csészével iszol meg naponta? Meg tudnál lenni nélküle?

Figyelt kérdés

2016. szept. 30. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem, készen kapható tejeskávét, nem iszok minden nap, meg tudnék lenni nélküle.
2016. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Minden reggel iszom, kapszulákat, mindig más félét. Nem a hatása (az nincsen úgysem), hanem az íze miatt, mert szeretem a kávé ízét. Volt, hogy kifogytak, és még nem jött meg az új adag, vagy nem volt rá időm, nem estem kétségbe. :D
2016. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
*kapszulásat
2016. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Jelenleg nyaralok, itt rendes, jó erős főzött kávét iszom. De 2 napja nem ittam már. :D
2016. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Mindenfélét elfogadok, magamnak leginkább 3in1 kávékat szoktam főzni. Ezt nem tudom megmondani, mert alapvetően nem iszom mindennap, de van, hogy egy nap négyet is, általában kb. 3 naponta szoktam egyet. Meg tudnék lenni nélküle.
2016. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Jó kérdés. Fizikailag nem vagyok függő, de rengeteget iszom. Volt nap, amikor másfél liter simán megvolt, bár nem feketén (de úgy is menne, csak nem szeretem feketén inni).

Változó, hány csésze, a 8-10 mondjuk egy jó szám, de ma csak 4-nél tartok s szerintem nem lesz több. Ha elutazom, akkor általában nulla.

Instant kávét iszom, valami olcsót, de nekem ízlőt s nem keserűt (főleg amióta nem édesítem, fontos ez, nem bírom a keserű italokat). Nem vagyok kávéínyenc.


Meg tudnék lenni nélküle, simán, a szervezetemnek nincs szüksége kávéra s lelkileg is annyi mást ihatok, ehetek, tehetek, ott van pl. a tea, más szempontból pedig a kakaó. Ahogy írtam, ha elutazom, akkor nem iszom, mert nem kell (s mert sehol sincs házi, édes kókusztejes zsírtej hozzá, mint itthon). Csak nincs elég motivációm, hogy ne igyam s megvan a szerepe az életemben. De kezdem megunni, szerintem most már leépítem.

2016. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok függő. Napi 1, max 2 csésze cappuccinót szoktam inni, általában vaníliás vagy csokis szójatejjel készítem.

Meglennék nélküle, az ízét szeretem de nem gond, ha pár napig nem iszom :)

2016. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen, kávéfüggő vagyok. Tchibo familyt iszom. Reggel iszom 2 kávét, aztán néha egy-egy kortyot az íze kedvéért. Nem tudnék meglenni nélküle. Néha előfordult, hogy nem tudtam reggel kávézni, de nagyon kómás voltam amíg nem jutottam hozzá a kávéadagomhoz. Még erős fejfájásom is lesz nélküle pár órán belül.
2016. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
6. voltam, azt kifelejtettem, hogy nem hat rám a kávé koffeinje, egyáltalán nem élénkít. Délelőtt nem is iszom. Ha élénkítene, jobban kerülném, nem tartanám normálisnak, hogy koffeinnel rázzam fel magam. Ha mások ezt teszik, azzal nincs akkora bajom, de én nem akarnám...
2016. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Pont most főtt le.:)

Omniát iszom, napi 4-5 kávét.Valószínű függő vagyok, mert ha reggel nem innék(volt már rá példa tán egyszer) iszonyú fejfájásom lesz.16 éve kávézom, feketén iszom, az édes ízeket nem szeretem.

2016. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!