Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha választanod kéne hogy...

Ha választanod kéne hogy minden nap bort vagy minden nap kávét iszol, akkor melyik mellett döntenél?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyiket sem szeretem.. Ha kötelező a választás a kérdésedben, akkor kávé..azt meg tudom inni sok cukorral, habbal..bort nem. Kávét ritkán, az éjszakás műszak túléléséhez iszom, feleslegesen.

Egyik sem.

2016. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor és mennyit ?

Egy kis bor vacsora mellé sokkal egészségesebb, mint a kávé.

De ha egész nap inni kéne, akkor kávé mert nem akarok részeg lenni reggeltől estig.

2016. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj, akkor a kávét.
2016. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kávé.

Én kávézok de egyáltalán nem iszok alkoholt max szilveszterkor egy pezsgőt. Túlzás nélkül.

2016. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bort. Ahogy a második válaszoló írta, naponta 1-2 deci bor étkezés után kifejezetten ajánlott. Nagy szereoe avn a szív-, érremdszeri betegségek megelőzésében.
2016. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bort.
2016. nov. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen bor. Egy pohár bor naponta pozitív hatással rendelkezik. A kávéról ez nem mondható el.
2016. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!