Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a legideges...

Szerintetek melyik a legidegesítőbb, legkellemetlenebb zaj, hang ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 22:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki egymás után 3x tüsszent, de olyan hangerővel, mint egy vadállat.
2021. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, nagyon igazad van. Utálom én is, ha mástól hallom, de sajna én is tudok ilyet produkálni és az is rossz, ha Te éled meg :D


Számomra további idegesítő hangok:

- hangosabb légzés orron (saját magamé is kikerget a világból, nem értem mások hogy bírják elviselni)

- duda hangja és egymás utáni nyomogatása ismerősre például (ha jogos az kivétel, például egy sofőr kihajt eléd és majdnem baleset)

- körmök, ujjak ritmikus dobogása

- cuppogó, hangos csókok

- Messenger alap hangja, főleg ha egymás után hallani többször

- valaki játszik a telefonon és rajta marad a hang nyilvános helyen

- gyerek mesét néz, és annak a hangja buszon például

- ha valaki zenéjét hallom, a füles ellenére mert kihallatszik

- ciccegés

- ha a kutya/kutyák sokszor, sokáig ugatnak

- fűkasza hangja (fűnyíró nem)

2021. febr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Biciklicsengo, plane ha nem hagyja abba a baszkuralasat a gyerek.

Iskolacsengo.

Regi tipusu ebresztoora.

Regi tipusu Gestapos ajtocsengetes.

2021. febr. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
Az atomrobbanás hangja viszonylag kellemetlen.
2021. febr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

#14

:DDDD épphogy

2021. febr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Többsávos út mellett lakom, az összes mentős, amelyik a környékben van, itt halad át. Rettentő hangos, idegesítő, zavaró, pláne, ha el is akad. Amúgy nekem kicsit konkrétan fáj is tőle a fülem, pl ha lent vagyok az utcán, de néha nyitott ablaknál fent is.

Szerencsére kikapcsolják, amint túl vannak a kereszteződésben, ha kicsi a forgalom.

Ezen kívül szirénázik az Elmű, a BKK és még ki tudja, kik.


A hangos motorosok, sportautósok is zavaróak ám, pláne ha durrogtatnak is. Ez utóbbitól rendesen fel szoktam ugrani a szobában.


Bármilyen gyerekhang, amit előttem is írtak, engem is idegesít. Az evolúció elvileg úgy alakította, hogy cuki legyen, de számokra nem az, hanem irritáló. És ezt sokan írják.

Inkább hangos, emiatt feltűnő, ez a jó evolúciós szempontból...

2021. febr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hungarocellbe tűt szúrnak.
2021. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ízület ropogtatás, fogcsikorgatás, csámcsogás éjszaka, köhögés (arra gondolok, mikor rohamszerűen jön és nem tudja valaki abbahagyni percekig- sajnálom is persze, de le is csapnám egy péklapáttal érte...), éjjeli lepke hangja, kortyolás, magassarkú kopogása az emeleten
2021. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemősírásra szavaztam én is,amúgy a hangos tuc-tuc-ot és a fölöttem lábbal dübörgő szomszédot ki nem állhatom.
2021. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Szokott lenni minden hónap első hétfőjén 11-kor az a szirénázás... általában rövidet játszanak le, de mikor a hosszú megy egy percig, abba belevibrálnak az agysejtjeim.


Meg van az a zaj, ami nem is tudom, minek a zaja, de akkor hallom, ha építkezés van, és ilyen egyenletes búgás lesz egy idő után. Tudatosan nem zavar, akkor veszem észre, hogy totál be volt feszülve az agyam, amikor elhallgat, és hangos lesz a csend.

2021. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!