Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor sikerült elköltöznötök...

Mikor sikerült elköltöznötök otthonról, és kialakítanotok a saját életetek, teljesen külön a családotoktól?

Figyelt kérdés
Ha igen, sikerült, hogyan? Munka által albérletbe költözés, vagy házasság által, barátnővel összeköltözés? Haverok vagy barátok által egy albérlet? Hány évesen sikerült mindezt elérned? Segítettek benne, vagy takarodj már el gyerek volt?

2021. febr. 21. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
18 évesen költöztem el teljesen egyedül külföldre. Nem kellett mennem, de menni akartam. Anyagi támogatást nem igényeltem, mert akár 1000 euróból is elköltözhetsz a legtöbb országba, ha nem túl magasak az elvárásaid az elején. Belföldön sokkal könnyebb a helyzet.
2021. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
22 évesen, albérletbe. Aztán kialakult minden, idővel.
2021. febr. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
22 évesen a páromhoz költöztem, majd 23 évesen örököltem saját lakást és oda mentünk. Mindkettőben segítettek a szüleim, abszolút azt szerették volna, hogy önálló és boldog legyek, nem kellett menekülnöm.
2021. febr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
30 évesen lakást vettem, amit fel kellett még újítani, 31 évesen költöztem be. Párom nem volt, Fundamenta hitelt vettem igénybe, a szüleim 2,5 millió Ft-tal tudtak hozzájárulni. 5 év alatt törlesztettem le a hitelt. A mostani árak mellett nehezebb dolgom lenne.
2021. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
22 évesen, albérletbe, egyedül.
2021. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Látom mindenki siker sztori, akkor nálam van a hiba
2021. febr. 24. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nálad mi a probléma, hogy nem tudsz elköltözni?
2021. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!