Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire gondolnal, ha azt latnad,...

Mire gondolnal, ha azt latnad, hogy egy eleteros ferfi nyit az ajtot a csomagkuldonek, vagy nyitja a kocsi csomagtartojat, es a vekony felesege hajol le es kapja fel a nagy zsakokat, dobozokat?

Figyelt kérdés

Ezek mi vagyunk. Nem dramatizaljuk tul, csak hulyen nezhet ki.

Ferjemnel Covid elott derult ki, hogy a panaszait egy kisebb serv okozza, ami magatol begyogyulhat. Ezert nem engedtem neki emelni, es par honap mulva elmultak a panaszai.

De osztonosen ujra emelgetett valamit. Ujra kijott neki, es azota nagyon szigoru vagyok. Hajlando megoperaltatni, de csak oltas es a jarvanyhelyzet normalizalodasa utan.

Igazabol ez van, barki barmit is gondoljon, de megkerdezem, amugy ezt latva mire gondolnatok?


2021. febr. 22. 02:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Hát fura látvány, őszintén szólva az embernek az az első gondolata, hogy micsoda bunkó ember, a feleségének meg mennyire nincs önbecsülése hogy egy ilyen pasival van.

Rossz helyzet, mert nem írhatod ki magatokra hogy miért csináljátok ezt, meg nem járkálhatsz hangosbemondóval, így meg az emberek ítélkeznek :/

Nem hiszem hogy egy életerős embert látva bárkinek is eszébe jut hogy biztos beteg és azért nem cipel.

Ha te olyan típus vagy hogy nem érdekel hogy ki mit gondol, az tök jó dolog, én sajnos nem tudom kizárni idegen emberek ítélkezését, én biztos inkább egyedül vásárolnék amíg nem emelhet, hogy senki ne ítélkezzen felette miközben nem is tehet a helyzetről.

2021. febr. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem gondolok semmire. Nekem is minden barátnőm normális volt és nem voltak kényesek. Simán volt olyan, hogy előttem felkaptak ezt vagy azt. Nem volt ezzel semmi gond.
2021. febr. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se gondolnék semmire. Meg amúgy mások véleménye se érdekelne. Ja én is megtapasztaltam milyen kemény, és fájdalmas dolog a gerincsérv. Nem operáltattam meg, de nagyjából helyrejött, bár nem olyan mint régen, mert nem tudok lehajolni rendesen, de legalább nem fáj, csak ritkán, ha megeröltetem.
2021. febr. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Ezt akarják a nők! Egyenlőséget...nem?
2021. febr. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Elkönyvelném magamban, hogy ti pakoltok.
2021. febr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék semmit, ha cirkuszolnának, nem lenne jó véleményem, amúgy meg a látszat semmit nem jelent. Egyszer megemeltem magam, egy év volt, mire teljesen kiment a hátamból a fájdalom, akkor vettem egy lépcsőző banyatankot, és nem érzem cikinek, ha nehezebb dolgokat azzal cipelek haza.
2021. febr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Idegen emberekről nem szoktam ítélkezni ennyiből. Csinálják úgy, ahogyan nekik jólesik.

Kérdező, ez egy elmebaj, hogy te azon rugózol, hogy mások mit gondolnak arról, hogy nem a férjed emeli a csomagot. Miért kell ennyire azon görcsölni, hogy egy vadidegen arra sétáló ember gondol-e valamit erről, és ha igen, mit?

2021. febr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Mit gondolhat a futár? Mit gondolhat a szomszéd? Mit gondolhatnak a járókelők? Mit gondolhat bárki, aki ezt olvassa a Gyakorikérdések.hu-n?


Leszarom. És ennyi.


B opció, hogy nagy papíron kiírjátok, hogy "a férjemnek sérve volt, ezért nem ő emel" vagy pedig te kiabálod fennhangon pakolás közben, hogy mindenki hallja. :)


Ismered az apa, a fiú és a szamár történetét?

2021. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek gerincsérve van. Elég egy apróbb rossz mozdulat és két hétig nem tud lábra se állni. Rosszabb helyzetben kórház, infúzió stb. Úgyhogy én emelek, pakolok stb.

De pont nem érdekel mit gondolnak mások. Az egészsége a legfontosabb

2021. febr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam gondolni semmit, pláne nézegetni nem szoktam, hogy ki hogy pakol. Vásárláskor van bőven elég bajom, és alig várom, hogy hazaérjünk :D. Amúgy nekem se törik le a kezem, ha meg kell fognom valamit, mindig cipekedek én is. A páromnak nincs semmi baja, de van, hogy el is felejtjük, hogy a gyalogos bevásárlásnál már 10 perce én viszem a nagy szatyrot, olyan jól feltettem reflexből a vállamra :D. Aztán hirtelen észbe kap fél úton, hogy segít és elveszi. Hát addig biztos nagyon sok mindent gondoltak rólunk is :D.
2021. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!