Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen családi autó a legjobb?...

Milyen családi autó a legjobb? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Keresek családi autót. De nem tudom melyik lenne nekünk a legjobb. Olyan kellene ami:

400-800L csomagtartóval rendelkezik, dízeles, és sportos kinézetű.

Valakinek van tippje, ötlete?



2018. nov. 22. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Sportos , 800 l csomagtér?

Tudod mit kérdeztél?

Egyterűeknek van a legnagyobb csomagtere.

2018. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ford S Max

Nekem nagyon bejonnek

Ennel sportosabb monstrumot en nem igazan talalok

Vagyis biztos van de en ezt vezettem/vezetem es nagyon bejon

Mivel ceges igy szerviz koltsegek illetve az uzemanyag szint fenntartasa nem az en gondom vagyis de, mert en viszem el viszont nem az en penztarcamat sulytja

vezetni egy elvezet

Kenyelmes az ules rengeteg hely, hatalmas csomagtarto

Jol gyorsul, jol elnyeli az uthibakat es olyan erzes mintha egy urhajot vezetnel amiben szerepet jatszik a hatalmas szelvedo is

2018. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vadiúj x6m BMW
2018. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dìzelt én màr nem vennék!

1. A két üzemanyag közötti szakadék tovàbb erősödhet( benzin<dìzel) ki kell szàmolni a fogyasztàst, kiderülhet hogy kb 1L a difi, illetve ennek megfelelő összeg.Megéri ezért a vàrhatóan dràgàbb fentartàs?

2. Nehéz lesz eladni pàr év múlva

3. A dìzeles traktorhang sehogy se jön össze a sportossàggal, hacsak nem egy v6 vagy v8 dìzelről beszélünk

2018. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány gyerek és mennyi cucc van.

Nekünk egy kombi van, néha kell tetőbox is, de nem jellemző.

Itt tudsz nézegetni méret szerint:

[link]

2018. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Honda Civic Tourer
2018. nov. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt bìrom még mikor valaki kombit vesz, mert csalàdi kell. Aztàn az esetek többségében ki sincs hasznàlva, de kell a nagy hely,meg a kombi :)

Kb. 8 év alatt 3-4x lett volna szükség a sedan helyett kombira, pedig van csalàd és plussz utak is vannak rendesen bővebb csalàdi körben...

Persze ha az tetszik akkor azt kell venni. Ha sokat campingezel, horgàszol/vadàszol akkor még talàn javasolt is, de mérlegelni kell hol és mire hasznàlod.

2018. nov. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Peugeot 407 sw 2.2hdi van, mivel dízel nem eszik sokat ekkora motorral sem. Csomi elég nagy, jól pakolható.
2018. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!