Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy képtelen...

Az normális, hogy képtelen vagyok elviselni ha valaki fütyörészik vagy énekelget?

Figyelt kérdés
Egyszerűen az őrületbe kerget és bármennyire is próbálom nem tudom figyelmen kívül hagyni. Ha meg szólok akkor én vagyok az akit minden idegesít. Mit tudnék tenni, hogy ne zavarjon?

2021. febr. 22. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Válassz párodnak egy énekes(nő)t. Akkor kénytelen leszel elviselni és idővel megszokod.
2021. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fütyörészéstől én is falanak megyek, de az énekelgetés és a dúdolgatás nem zavar. Én is szoktam érte szólni, mer a fejem megfájdul tőle. Szerencsére nem sok ember van a környezetemben, aki gyakran fütyörészik.
2021. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ezt megszokni? Nekem idővel csak rosszabb lesz, eleinte el tudok viselni de később csak rosszabb.
2021. febr. 22. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten imádom, ha valaki énekel, de úgy kell levadászni őket, mert alapból nem nagyon teszik meg. Neked ezek szerint kéretlenül énekelnek? Cserélünk?
2021. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Benne vagyok😂😂
2021. febr. 22. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, mert valóban idegesítő, főleg, ha hamis.
2021. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!