Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Skinheadként néhány punk...

Skinheadként néhány punk zenét hallgatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Több éve a skinhead kulturába tartozom mivel az apám is az volt én is az lettem. Nem vagyunk rasszisták de inkább mégis jobb oldara tartozunk. A kérdésem az, hogy nagyon el kezdett tetszeni 2 punk zenekar a rózsaszin Pitbull és a Központi Hatalom... Ezek komunista zenekarok? Ettöl én oldalt váltok ? vagy nem jelent semmit csak az is tetszik? Még mindig több a skinhead zene amit hallgatok de akkor is nagyon furán érzem magam mert nem szeretném a fajtámat cserben hagyni sohasem...

2021. febr. 22. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Azt, hogy apád el fogja verni a seggedet.
2021. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy még pár év és vonulsz a pride-on.
2021. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Ezek a legmocsokabb komcsi zenekarok,halgass inkább kárpátiát.
2021. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Az élet nem fekete és fehér. Én mérsékelt jobbosként is sok liberális zenekart hallgatok, mert bár a mondanivalójukkal nem értek egyet, a zenéjük azért nem rossz.
2021. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem komcsi a kettő közül.
2021. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat a többit inkább hagyjuk... Szóval utolsó szerinted nem komcsi zenék lehet az énfajtámnak hallgatni mert nekem 2 elaöado nem éri meg az összes barátomat
2021. febr. 22. 22:09
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
#6 hú de bátor vagy engedélyt kell kérni milyen zenét hallgass.
2021. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
komolyan miért nem kérdezed meg apukádat milyen zenét szabad hallgatni?
2021. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Látom itt a sok büszke nethöst. Itt nagy a pofád a netten élöben meg nagy ívben kerülsz minket mert fosol töllünk. Amugy már tudom a válasz annak ellenére hogy tetszik egy két számuk nincs semmi keresnivalója a közelemben.
2021. febr. 22. 22:55
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Töllünk

Mit várunk a romáinktól, ha ilyen skinheadjeink vannak 🤣🤣

2021. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!