Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hízik/testesedik meg a...

Miért hízik/testesedik meg a nők nagy része?

Figyelt kérdés
Most nézem a volt középiskolás osztálytársaim képeit, hát majdnem mind meghízott (most kb. 41-42 évesek). Az még hagyján hogy olyan az arcuk mint a ráncos bocskor, de nagy bél, vastag boka meg toka! És régen ezeket kívántam tini korukban. Nagyon kiábrándító!
2021. febr. 22. 22:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Ezek szerint te is 41-42 éves lehetsz, illene tudni, hogy a változókor körül a hormonok hatására hízékonyabbak lesznek a nők, de Isten bocsá’ genetika is lehet. Apropó, te kopaszodsz már? ..
2021. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Kaja
2021. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

1. Persze, úgy nézek ki mint Máris szomszéd.

Apropó, a kopaszodás ellen nem lehet mit tenni, viszont az elhízàs és ellen igen, butaság összehasonlítani a kettőt.

2021. febr. 22. 22:37
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Norbi, te vagy az ?
2021. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki tehet róla, van aki nem...

Én pl. előszörre ikreket vártam. 54 kilósan kezdtem, szóval nem voltam egy vaskos darab. De a csípőm kiszélesedett, és láss csudát, úgy is maradt. Hiába fogytam vissza, az alakom megváltozott. A hasam sem ment vissza rendesen, és kettővel nagyobb lett a cipőméretem! Ez van.

Másrészt a nőknek idővel lassul az anyagcseréjük, nehezebb is lesz a fogyás. De persze genetika kérdése is. Van, aki végig vigyáz a táplálkozására, mozog, de nem lesz már nádszálvékony.


És persze van, aki középkorúságára nem figyel magára, igen.


S muszáj megjegyeznünk: pasiknál ez ugyanígy van ám! Egy vonzó srác később testes, sörpocakos, ápolatlan fószerrá válik elég sokszor!

2021. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
8%
#1 és jön a nő aki jön a kopaszodással, ami ellen nem sokat tudsz természetesen tenni. de azért kevesebbet zabálni/mozogni nem olyan nehéz nem?
2021. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Én pont így vagyok negyvenes nőként: nézem a "régi srácokat", és elszörnyedek, hogy ezek a srácok tetszettek, akik negyvenes bácsiként ennyire elapusodtak.

Na, ez hogy tetszik? Szerinted te hogy nézel ki, ja, biztos úgy, mint tinikorodban.


Egyébként egy kövér nőnek hol ráncos a képe, főleg negyvenévesen? Egyetlen előnye a kövérségnek, hogy kevésbé ráncos a bőr. Ha lefogy... na, akkor ráncos lesz.

2021. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
42%
kopaszodás ellen is lehet tenni - hízás ellen sem könnyű, ha pm-es vagy
2021. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
43%

Nos neked miért pusztultak ki az agysejtjeid?

Vagy középpsuliban is suta voltál?


Egyébként fáj az neked, hogy többek lettek x kilóval?

2021. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
68%

Szülés után nem fogytak vissza és/vagy a szénhidrátdús gyorsételek, hormonhatások, kevés mozgás. Ez jellemző a magyar dolgozó családos nőkre.

Viszont az hogy te nem kívánod őket, hát ki nem xarja le, kisebb gondjuk is nagyobb ennél.

2021. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!