Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hízik/testesedik meg a...

Miért hízik/testesedik meg a nők nagy része?

Figyelt kérdés
Most nézem a volt középiskolás osztálytársaim képeit, hát majdnem mind meghízott (most kb. 41-42 évesek). Az még hagyján hogy olyan az arcuk mint a ráncos bocskor, de nagy bél, vastag boka meg toka! És régen ezeket kívántam tini korukban. Nagyon kiábrándító!
2021. febr. 22. 22:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%

Minden tudományos forrás szerint az elhízott emberek csupán töredéke szedi fel a felesleget egy betegség miatt. Igenis a kövérek legalább 95%-a azért elhízott, mert rohadt sokat zabál és keveset mozog.


Üdv, egy volt túlsúlyos, aki nem kifogásokat gyártott.

2021. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
19%

Na ezért tiltanak gyerek!


Érzem az erőben, mintha egy millió nő sikoltozott volna fel egyszerre.

2021. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

"Egyébként fáj az neked, hogy többek lettek x kilóval?"


Igen, összeszorul a szívem, amikor látom hogy a szép fiatal lányokból milyen rusnyadékok lettek. :( Vagyis inkább elszomorít.

2021. febr. 22. 22:46
 14/30 anonim ***** válasza:
62%
Te ne aggódj, mert a kutyát nem érdekli a véleményed
2021. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom, ez eléggé érdekes...én ugyan még "csak" 37 vagyok, de 1-2 kivétellel senki nem változott testalkatra, sem az általános, sem a középiskolai osztálytársaim közül.(Én sem.) Szinte csak az kövér, aki már tiniként is az volt.Mondjuk, az arcunk már nyilván nem oly hamvas és üde,mint 20 éve, vagy ez is elvárható lenne?
2021. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

"Te ne aggódj, mert a kutyát nem érdekli a véleményed"


Dehogynem, mikor az osztálytalálkozón lesajnáló, szánakozó képpel nézek rájuk, látszik rajtuk, hogy rosszul esik nekik a "véleményem".

2021. febr. 22. 22:58
 17/30 anonim ***** válasza:
64%
16: Kérdező, fejezd be ezt a " dagadtnőzést ", különben rádülök és ott halsz meg helyben....
2021. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
64%

Neeem.

Akkor azt gondolják csak hogy arrogáns vagy pedig pocsékul nézel ki, ráadásul annyira szánalmas az életed hogy ilyenekkel foglalkozol.

Szép estét

2021. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
66%
Vagy arra gondolnak: "nem kaptál meg régen, és bocs, de most sem" :D
2021. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Ha nem így lenne, akkor miért kezdcel minden nő hónapokkal az osztálytalálkozó előtt fogyózni? Mert nekem akarnak megfelelni.
2021. febr. 22. 23:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!