Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki nem vállal gyereket?

Figyelt kérdés
Engem valahogy sosem érdekelt ez a gyerek téma. A karrier nekem fontosabb. Nem hiszem, hogy a gyereknek elég időt és figyelmnet tudnék szentelni mellette. Emellett engem maga a szülés folyamata és a terhesség is elriaszt egy hangyányit. Ti mit gondoltok? Egy nőnek tényleg kötelessége a gyerekszülés?

2021. febr. 24. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
68%
Megtudom érteni. Én sem akarok. :) 31F
2021. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Miért kell erről a sokadik kérdést is kiírni?

Kérdező, nem vagy egyedül, írd be a keresőbe.

2021. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Te dolgod és döntésed. Nekem 3 is van és szeretnék még egyet, imádom a terhességet a szülés is elviselhető,de ha nem akarnék tojnám le ki mit mond, mint most is senki nem tudja mért akarok még egyet, de köze sincs hozzá.

2021. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%

Szerintem nem kötelessége, nyilván "kimarad" valamiből, de helyette mást kap és teljes élete lehet.


Úgy vélem, hogy jó, hogyha egy nő vagy férfi felismeri, hogy "nem való neki gyerek", minthogy valami/valaki hatására legyen neki. Így mindenkinek jó.

2021. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Nemzeti konzultációt indítani erről... 🙄😂


Ha nem akarsz, akkor miért érdekel mások véleménye?

2021. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Azt gondolom, hogy semmi keresnivalója ebben a kategóriában. Egyébként az ő dolga.
2021. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Tenyleg ez mar a sokadik az elmult napokban.
2021. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Kezdődik... Nem unalmas már ez a téma???????????
2021. febr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Hogy jól teszi!
2021. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Kezdésnek arra, hogy unalmas napi szinten 1 ilyen fórum. Nem értem. Miért nem képesek egyesek használni a keresőt? 🤔


Másodszor azt, hogy az ő dolga. Pont. Nem kell magyarázkodni, senkinek semmi köze ehhez.


Harmadszor azt, jó ha valaki időben belátja saját magának, hogy nem akar gyereket, mielőtt tönkre teszi a gyermek és saját maga életét. Lásd: férj vagy szülő kedvéért lebabázottakat akik utána itt sírnak, hogy megbánták..

Egy gyerek nem játék, nem használati tárgy, hogy bárki kénye kedve szerint el tegye vagy elő vegye " mikor hogy van kedve" alapon.

Nincs azzal semmi baj ha valaki nem vállal gyereket. Nem kell a társadalmi vagy családi nyomásnak engedni ha valaki nem érez késztetést a családalapításra.

2021. febr. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!