Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a portások?

Miért ilyenek a portások?

Figyelt kérdés

Nem első alkalommal tapasztalom, hogy bunkó módon viselkednek a portások bárhova megyek állás interjú miatt.

Sokszor nehezen tudom kinyitni az ajtót, és egyből rám förmedt, hogy ott óbégat nekem hogy jöjjek be de nagyon nehéz volt az ajtó és kicsit nehézkedtem de utána végülis normális volt, de megmaradt mint rossz emlék.

Máskor meg valami ez a pörgető ajtó volt ami csiptetős is és fogalmam se volt mi van, portás meg fenn volt a lépcső tetején,nem is láttam akkor és először nem is láttam, kimentem felhívtam az interjúst, majd visszamentem és ott volt akkor végre a lépcső tetején, hogy ott nyomogatja a gombot, hogy menjek már be és nem telefonozni kellene miközben a interjúztatót hívom de fogalmam se volt, hogy működik ez az ajtós dolog, mert nem láttam még ilyet azt közli ja jó...

Sokszor annyira lelomboznak az ilyen portások, ma is tök vidáman mentem az interjúra erre úgy leszólt meg minden utána meg tök normális volt ami érdekes...másiknál meg nem is mentem tovább a portás miatt, mert tönkre tette az egészet szinte, persze nem válogatok de közben azért voltak más munka ajánlatok de egy ilyen nagyon letudja negatívolni.

Ti tapasztaltatok ilyen portást esetleg?

Most tényleg én érezzem rosszul magam, mert nem tudtam hogy kell bemenni az bejáraton, sokszor csak ott állok utána mert úgy kiosztott...

Lehet kicsit túlreagálom de akkor is.



2021. febr. 25. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Ezek csak portások, ignoráld őket. Frusztráltak, mert szar az életük, illetve az sem megnyugtató, hogy többre nem vitték.
2021. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy nem csak a portások, szimplán sokan: a boltban, a bankban, a buszon, mindenhol.
2021. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Suli alatt voltam recepciós-portás irodaházban.

10-ből 9 ember, a kajafutártól, az interjús pályakezdőtől, mindenki akkora arccal jött, hogy valami hihetetlen.

Mert ki vagyok én, hogy regisztrálni akarom?

Milyen alapon szólok neki, hogy a rokkant helyen, vagy a mentőbejárónál parkol?

Ő aztán nem mutat igazolványt, mert jogász, és tudja, hogy a ...!

Mi az, hogy nem ismerem meg, mikor ő a VALAKI!!!???

Várakozni, ő aztán nem fog, őt ne várassa egy senki őr!


Az első hónap után én is bunkó lettem ott, és meg is értem azóta is az őröket.

Meg ugye a magyar proli és bunkó, sokan a rendőrbe is belekötnek, aztán megy a feljelentés, meg a riport a TV-ben, amikor csattan a tonfa.

Vagy mint itt a sittes vadorzó, és még neki áll feljebb: https://www.youtube.com/watch?v=m9Cg_YV_AZ0

2021. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Szard le. Köszönj nekik mosolyogva, köszönd meg a segítségüket szintén mosolyogva, aztán kifelemenet lehet, hogy ők is mosolyogva fognak köszönni.


Mondjuk elég nagy bajok vannak a fejedben, ha egy portás miatt nem mész be az interjúra.

2021. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4.-nek.


"Mondjuk elég nagy bajok vannak a fejedben, ha egy portás miatt nem mész be az interjúra."


3. vagyok.


Ilyen volt nekem is. Csak megkértem, hogy ne álljon a csatornához, mert várjuk a munkásokat. besértődött a gyerek és lelépett.

2021. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4.Nem az hogy nem mentem be...be mentem csak utána nem vállaltam a melót mert nem csak a portás miatt más ok is volt de az nem lényeg, de a portás rá tett egy kalappal,meg utána amúgy is kaptam másik melót ami sokkal jobb volt.

nincs baj a fejemben.

2021. febr. 25. 16:31
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

6.-ra, a kérdezőnek.


Akkor meg ne kend a portásra!

2021. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7.de itt most a portás volt a lényeg tényleg bunkó volt..

írtam hogy miatta is félig ne feszítsük tovább jó?

2021. febr. 25. 16:52
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint portás jelentkezem! :D

Igen, van az úgy, hogy rohadtul bele vagyunk fáradva, hogy a napi dolgokba, nyilván azért vagyunk, hogy segítsünk neked bejutni az ajtón akár, és érthetünk félre dolgokat. Pl. ha a portás csak annyit lát belőled, hogy telefonálsz miközben tartja az ajtót, és leszól, akkor utána mondd meg neki, hogy bocsi, nem jártál még ilyen helyen, akármi, emberből van mindenki.

Az én kollégám nagyon komolyan veszi a dolgokat, de én nem bánom, néha kell valamelyikünk, aki megmeri mondani az embernek, hogy szedje már össze magát. Mert neked fogalmad sincs, hány életképtelen ember nem képes olyan alap dolgokra, amiről azt hinnéd, hogy így alap :D Pl. most a maszkhordást nem képesek felfogni. Nem én találtam ki, hiába oltogatnak engem, akkor is fel kell venni, még ha fejre állunk mindketten, akkor is.

Persze én próbálok kedves lenni, meg minden, de azért ha ezerszer magyarázod ugyanazt, bunkóznak veled, meg lenéznek minden órában, annyira nem lennél te se vidám.

Az ilyeneken lépj tovább, engem a buszsofőr kezd ki mindig, mindenbe beleköt, mert nem tetszik neki a képem. :D Konkrétan képes még hátulról is előre hívni, hogy lehordjon valami hülyeség miatt. Meghallgatom, elnézést kérek, aztán le van ejtve.

2021. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9.nem akartam leszólni a portásokat csak páran így viselkedtek és hát megmaradt bennem a portások viselkedése :D..

igen legjobb tovább lépni.:)

2021. febr. 25. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!