Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfi megüt egy nőt,...

Ha egy férfi megüt egy nőt, az minden csak nem férfi?

Figyelt kérdés
Tény, hogy ez a 21. század és nemi egyenjogúság van de attól fizikailag még mindig a női nem számít gyengébbnek míg a férfi erősebbnek. Tehát, ebből a szempontból amelyik férfi fizikailag bántja a gyengébbik nemet az gyávának nevezhető?

2021. febr. 25. 23:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha állatkínzó lenne az illető, akkor tövében tépném ki a haját a fejéről, illetve kapna még mást is tőlem. Illetve ha megüt egy nő, akkor bizony visszaütök. Ez mindenkire vonatkozik, nem csak nőkre, természetesen.
2021. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%

ilyen alapon, ha ez a nő


[link]


megüti ezt a férfit


[link]


az minden csak nem nő?

2021. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

2

Nem. Az minden, csak nem férfi.

2021. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Nemcsak gyáva, de szaralak is. Férfinak semmiképpen nem nevezném.
2021. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

2


Általánosságban értettem..főleg családon belüli erőszakra amit a férfi kezdeményez.

2021. febr. 25. 23:53
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
Definiáld mi az a férfi, mert azt értem, hogy ez nálad nem egy biológiai fogalom, hanem egy "létállapot", amihez gondolatok és cselekvesek tartoznak
2021. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

Igen, általában a gyáva férfiak ütik a nőket (szokásuk a barátnőjüket vagy a feleségüket), mert velük mernek keménykedni, tudják hogy a nő sokkal gyengébb. Az ilyenek soha nem mernének egy másik férfinak nekimenni.

Viszont nőként az egyessel egyetértek, ha valaki állatokat kínoz, akkor tökmindegy hogy milyen nemű, az olyan embert rommá kell verni, ahogy ő tette egy nála gyengébb, ártatlan élőlénnyel. Az olyan nem is ember a szememben.

2021. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Vannak idegesítő r*b*nc*k akik direkt provokálják ki...
2021. febr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Alapvetően, ha a férfinak csak a dühe indokolja, az nem helyes.


De nyílván ha egy nő egy üveggel csap célzottan a férfi feje felé, vagy más kemény maradandó sérülést okozó, tárgyal támad, az más téma.

Az önvédelem joga a dérfinak is jár.



A gyengébik fél gyakran elfelejti,hogy az ő támadásai is ugyanúgy veszélyesek lehetnek, és ugyanúgy indokolhatják a támadó jellegű önvédelmet.



Ez gyakori konfliktus a testvérek közt,ahol a kissebbik testvérek sokkal nehezebben kontrolálják az erejüket a nagyobbakkal szemben, és nő férfi felálásban ez szintén gyakori.

2021. febr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%
Nekem szerencsém van,férfit se olyan sokszor kellett megütnöm,nem is szeretek/nem is tudok verekedni rendesen,nőt meg még életemben egyszer se kellett.De ennek ellenére,nem azért nem ütöttem meg még nőt,mert azon vagyok hogy nőt nem szabad megütni,mert akkor nem érezhetem magam többet férfinak.Hanem azért mert még egyik nőt se láttam olyat tenni,ami annyira fölidegesített volna,hogy ehhez kelljen folyamodnom.
2021. febr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!