Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért köszön minden nőnek...

Miért köszön minden nőnek “kezét csókolommal” egy 35 éves férfi?

Figyelt kérdés

Edzőteremben dolgozom, 24 éves nő vagyok. Ez a pasi rendszeresen így köszön nekem és a kolléganőimnek is. Nem orvos vagy professzor, úgy tudom, hogy építkezéseken dolgozik kőműves segédként jelenleg.

Miért nem sziával köszön mint mindenki más, mi baja lehet? Ennyire többnek tartja magát másoknál? A férfi kollégáimnak is jó napot kívánokkal köszön. Olyan mintha lenézne minket.


2020. okt. 30. 13:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Te hülye vagy?
2020. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Te ugye nem nagyon vagy tisztában az illemmel, ha a fenti köszönéseket lenézésnek veszed?

Pont, hogy ezek a köszönések jelentik a kiemelt tiszteletadást és láthatóan - a munkájától függetlenül - jó nevelést kapott, ellentétben azokkal, akik fűt-fát letegeznek.

2020. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
#2 - itt a pont! :)
2020. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Édes Istenem, téged honnan szalajtottak?
2020. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Mert tisztelet tudó !
2020. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Jól nevelt az úriember, és tisztában van az illemmel. Ritka manapság, ezért lehet furcsa ez.
2020. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerintem és a kollégáim szerint is ezzel akarja éreztetni hogy több nálunk, hogy nem keveredik velünk. Ezzel a modoros illemességgel. Mintha ő feljebbvaló lenne, valami orvos professzor, mi meg egyszerű senkik. Mindenki ezt gondolja róla nálunk.
2020. okt. 30. 13:38
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Ez pont, hogy tiszteletteljes köszönési forma. Nekünk csajoknak egyetemen köszönt így az egyik idősebb férfi oktatónk, imádtuk, nagyon aranyos volt hogy így megadja a tiszteletet nekünk, "kis szrosoknak". :)

Nem értem, mi lenne ebben a lenéző.

2020. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

7: vállon felül, magadban keresd a problémát....


Semmi köze a valósághoz, hogy te mit képzelegsz magadban....


Szimpla udvariasság és jólneveltség.

Szerinted csak egy egyetemi prof. lehet jólnevelt - egy kétkezi munkás meg nem???


Súlyos előítéleteid vannak!

2020. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

8-as vagyok

Még eszembe jutott, a párom (aki szakmunkás) is így szokott köszönni nála idősebb idegen nőknek. Apukája is így szokott, neki is így tanították.

Nem lenéző...

2020. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!