Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért dudálnak, integetnek,...

Miért dudálnak, integetnek, fütyülnek az emberek ha jó csajt látnak?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, de nem értem komolyan. Szerintem csak lejáratják magukat, én szemszögemből legalábbis alpárinak látom. Épp tegnap voltam szemtanúja, ahogy kukások az autó végéről integettek egy csajnak. 😂 De alapból rengeteg ilyet hallok, látok. Ha tetszik valaki, nem egyszerűbb kezdeményezni ahelyett hogy elásnád magad a szemében?
2021. febr. 27. 09:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Mert úgy gondolják, hogy előbb-utóbb lesz olyan nő, aki ezekre a jelzésekre pozitívan reagál és létrejöhet a szexuális kapcsolat.
2021. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Azért mert jól esik nekik.


Nyilván alpári, ezért kukásoknál látod alapvetően meg kevésbé intelligens embereknél (ami sokszor nem jár együtt a gazdagsággal sem).


Nyilván tisztában van vele, hogy az adott illető nem kezdene egy kukással, de a tetszését kifejezi.

2021. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkó kultúrálatlan büdös parasztok azért.Viselkedni nem tudnak és beszélni sem értelmesen hanem csak marad a fütyürészés és mutogatás mert Neander völgyi szinten ez van🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jelenség azért csak bizonyos IQ szint alatt figyelhető meg. 😉😉
2021. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy felhívják magukra egy általuk csinosnak gondolt nő figyelmét. Valóban prosztó viselekdés.
2021. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy nehogy azt hidd, hogy a nők másabbak.


Én túráztam együtt női társasággal, 40-50-esek. Hát pont ugyanezt csinálták. Simán megjegyzést tettek a nekik tetsző fiatalabb sportosabb férfiakra.


"De utána szaladnék" "Bele markolnék a fenekébe" "Ha most lennék 20 éves..."

2021. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az úgy komoly 😅 Ilyet még nem láttam
2021. febr. 27. 09:39
 8/21 anonim ***** válasza:
13%
6-os, én pont ilyen 40-50-es nőkre pályázok🤪 hol is szoktak túrázni😍?
2021. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
A Budai hegyekben! 🤪😂😂
2021. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

19 éves lány vagyok és sportolok. Ha nem is minden nap, de minden negyedik nap tuti kapok valami beszólást. És tökmindegy nekik, hogy tetőtől talpig be vagyok öltözve bő ruhákba vagy nem:D Lehet én is bunkó vagyok, de amikor olyan megjegyzéseket tesznek rám, hogy “gyere cicababa majd én berakom a f.rkam a kerek kis s.ggedbe” akkor egyszerűen annyit mondok hogy f.szkalap és bemutatok neki. :D

#6os válaszolót pedig teljes mértékben alá tudom támasztani. Sajnos a családomban egy 42 éves anyuka így meghülyült és ugyan ilyen megjegyzéseket tesz a velem egykorú fiúkra és ilyen pasis képeket oszt meg Facebookon🤦🏻‍♀️

2021. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!