Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért dudálnak, integetnek,...

Miért dudálnak, integetnek, fütyülnek az emberek ha jó csajt látnak?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, de nem értem komolyan. Szerintem csak lejáratják magukat, én szemszögemből legalábbis alpárinak látom. Épp tegnap voltam szemtanúja, ahogy kukások az autó végéről integettek egy csajnak. 😂 De alapból rengeteg ilyet hallok, látok. Ha tetszik valaki, nem egyszerűbb kezdeményezni ahelyett hogy elásnád magad a szemében?
2021. febr. 27. 09:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

“gyere cicababa majd én berakom a f.rkam a kerek kis s.ggedbe”

Na ez mondjuk nagyon gáz 😳

2021. febr. 27. 09:52
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor szoktam odamenni és végighúzni kulccsal a kocsi oldalát
2021. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Metionin ***** válasza:
86%

Van egy réteg, aki azt hiszi hogy ez menő, férfias.

Én is hasonlókat tapasztalok mint a sportos lány válaszoló, mikor megyek biciklivel vagy sétálok és jön a "fúceci de beraknám neki análba"meg az "amánsegg" és a "gyere bedugom az arcom a lábad közé". És nem, nem veszik észre hogy ez alpári, röhögnek és még biztatják is egymást. És kajak még én érzem magam szarul hogy ki merek menni az utcára csador nélkül.

2021. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12%
Eloszor is, mert kotelezo, benne van az alkotmanyban. Ezenkivul a nok ezt igenylik, elvezik. Tudjuk hogy szeretik az ilyen tetszes nyilvanitast. Buszkesegbol nem mondjak, de tudjuk hogy varjak, keresik az alkalmat, direkt kelletik magukat az utcan.
2021. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem kell mindenkit egy kalap alá venni.Durván általánosítassz
2021. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Metionin ***** válasza:
84%
14. És akkor mi van amikor pl. fut egy nő bő pólóban vagy épp áll a buszmegállóban pulóverben? Az is magakelletés ha kimegyünk az utcára és nem úgy nézünk ki mint egy csöves? Mert én pl. a beszólások nagy részét úgy is megkapom hogy nincs kint semmi olyan testrészem mint ami a sarkon állóknak szokott. Farmer-pólóban is jön a "debasználak". Ne haragudj de amelyik nő erre büszke...
2021. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Imádom a nyarat, de ezek utálom a legjobban benne. Kb napi szinten, de legalább minden másnap valaki beszólt. Nem mertem utcára menni, de muszáj volt. Azt vettem észre, hogy csak akkor szólnak be, ha többen vannak. Értelmét nem látom, rohadt irritáló, venni fogok paprikasprayt és lefújom aki beszól.
2021. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%
Amikor a nők kipakolják a cuccot, meg kiöltöznek, az csak a férfiak bizonyos rétegének szól. Ha az alávaló réteg is odamer nézni a kirakott csöcsökre, vagy a miniszoknyás, feszülőgatyás seggre, azt személyes sértésnek veszik és kapsz olyan lekicsinylő, lenéző pillantást, hogy olyat még nem láttál. Azt még nem tudta a tudomány megoldani, hogy csak az lássa a kirakatot, akinek szól, de ha lenne rá módjuk akkor bevezetnék ezt😄
2021. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%
Utolsónak;Jó,de itt most a beszólogatásról,meg füttyögésről volt szó.Segédmunkásként dolgozom.Van kollégám,aki így viselkedik,vagy csak félhangosan tesz megjegyzéseket,azt hiszi nem hallja a nő.Szóval már nekem kínos.A kirakott cicit meg a miniszoknyát én is megnézem,ez természetes,mert férfi vagyok.
2021. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyszeru a megoldas. Vissza kell szolni. Ha jon a beszolas "hu de megraknam a segged kisanyam", akkor vissza kell szolni, "En meg ugy leszopnalak, hogy a golyoid eldurannak."

Es akkor erezni fogjak, hogy ez milyen kellemetlen, es elszengyelik magukat. Szoval lanyok szoljatok vissza.

2021. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!