Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a feminizmusró...

Mi a véleményed a feminizmusról és amit képvisel?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 22:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%

"Szóval ezentúl visszaüthetek nőknek, ha ők kezdik?"

Nem, mert a feminizmus egyik "vívmánya" a kettős mérce. Amit szabad egy nőnek azt nem szabad egy férfinak.

2021. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
29%
Tömeggyilkos férfigyűlőlő ideologia, a férfiak kiírtása a célja.
2021. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
22%
Férfi nélküli társadalmat képzelek el. Persze kivéve muszlimok, mert őket el kell fogadni.
2021. febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

11

Mondjuk hülye kérdés volt, mert eddig is visszaütöttem bárkinek. :D

2021. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%
A nyugati feminizmust elítélem, de azt a feminizmust amit a Kurdok művelnek, teljesen támogatom.
2021. febr. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
39%

Lassan egyre több kárt okoz a feminizmus, mint hasznot. Természetesen az alapelveivel egyetértek.


Sajnos apám elhagyott, és amúgyis nők között nőttem fel, megértem a problémáikat. De ezek még nem azok a fajta nők, akik pl. a 75 éves főnöküket jelentik zaklatásért (feláll neki egyáltalán??? stb), hogy feljebb jussanak a ranglétrán.


Nem tettek undorító megjegyzéseket a férfiaknak a kinézetükről, nem becsmérelték őket, nem emelték magukat piedesztálra, csak mert nők, nem vitték a férfi vagyonát váláskor.


És az utóbbiak, amiket felsoroltam, sajnos egyre inkább normává válnak a feministáknál.


Ez már nem a nők egyenjogúságáról szól. Ez már valami más, ez már kettős mérce.


Talán arra lehet visszavezetni, hogy Amerikában, Európában 1945 óta nem volt nagyobb háború (kivéve jugoszláv háború), és a béke miatt nem annyira van szükség a klasszikus férfi szerepekre (védelem), illetve a háborúban rengeteg férfi meghalt, és a háború után a nők rájöttek, hogy sokszor tényleg ugyanúgy el tudnak végezni egyes "férfi" munkákat, mint az erősebbik nem.


Ha megint háborús helyzet (vagy legalábbis feszült politikai helyzet) lép fel, valószínűleg egy-kettőre elkussol a feminista propaganda, és huszonéves (fiú) kiskatonákat fognak küldeni meghalni, ergo elismerik, hogy a két nem nem egyenlő. Nem egyenlő, de egyik sem több, vagy kevesebb a másiknál. Simán csak más. De ilyen ne forduljon elő, nem kell ide háború. Akkor már inkább feminizmus. A vérfeministák úgyis kiesnek a rostán, macskás nők lesznek belőlük.

2021. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
41%
Réges-rég átestek a ló túloldalára.
2021. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
24%
Mo.n ez is, minr minden, átment egy korcs gondolkodásba.
2021. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem pont ugyanannyira fontos és pont ugyanazt érdemli mind a két nem.

Én annak örülnék, ha testnevelés órán mi, lányok is ugyanolyan nehézségű feladatokat kapnánk, mint a fiúk, mert mi is képesek vagyunk rá!

Gyűlölöm, hogy a két nemnek külön tartják a testnevelés órákat.


Illetve az is fontos lenne, hogy ha ugyanazon a helyen, ugyanabban a beosztásban dolgozik egy férfi és egy nő, akkor ugyanannyit keressenek és egyik nemnek se legyen nehezebb jó munkát találni.

17/L

2021. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
36%

#19


Mégis hol tartják külön a lányoknak a tesit? Ilyet még csak nem is hallottam.

2021. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!