Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy feministának mi a vélemény...

Egy feministának mi a véleménye az abortuszról?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 16:51
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
16%

Támogatják.

De a feministák mind erkölcstelen nők, többségük homszexuális.


Az abortusz, akkor legitim, ha:

-Sérült a magzat, szellemi, fizikai rendellenességeik vannak.


-Nemi erőszak útjám fogant a magzat.


Más ok nem legitim.

2020. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
17%
Szerintük az is oké hogy ha szülés után ölik meg. Ez nekik alapvető joguk ahogy ők fogalmaznak.
2020. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
23%

Ami rohadt vicces, hogy a VEGÁN feministák szerint is tök jó dolog az abortusz.

XD

Kicsit sem önellentmondás, hogy valaki vega, és közben jó dolognak tartja a magzatgyilkolást.

2020. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
71%
Lehet meglepő lesz, de nincs egységes feminizmus. Vannak szélsőséges és mérsékelt abortuszellenesek és abortusztámogatók egyaránt.
2020. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
19%
Foggal-körömmel ragaszkodnak az abortuszhoz való joghoz bármilyen helyzetben (pedig csak nemi erőszak vagy olyan terhesség esetén lenne jogos amely az anya életét veszélyezteti). Más kérdés hogy óvatlan szex nélkül nem is lenne rá szükség de akkor felmerülne hogy végső soron kettőn áll a vásár arról meg a feministák nem szeretnek beszélni mert csak jogokat akarnak, a saját tetteikért felelősséget nem.
2020. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
80%

Akkor leírom, hogy nőként meg feministaként mit gondolok. Ha a szűz kisfiúk megengedik. 🤦‍♀️🤷‍♀️


Nem ítélem el azt, aki abortuszra megy, de én soha nem lennék rá képes. Az első pozitív teszttől, sőt az első halvàny sejtéstől az enyém, és képtelen lennék ártani.

Ennek tükrében mindig védekeztem, ha nem akartam gyereket. Nem érdekel, hogy milyen gumiban, nincs kicsit bedughatja a végét, nincs hitegetés, hogy időben kiveszi. Aki nem volt hajlandó gumit húzni, azt elhajtottam a búsba.

Tablettát nem szedek, mivel nekem fontosabb az egészségem, mint a pasi élvezete.

Tudom, hogy hihetetlen: tálaltam párt, akinek ez IS megfelelt. Abortuszom nem volt, és soha nem is lesz. Ha mindenki megtenné, hogy rendesen védekezik, máris felére, negyedére esne az abortuszok száma.

2020. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
47%

Eddig egyik válaszoló sem volt feminista személy úgy hogy relevans választ meg nem kaptál ( márpedig teged egy feminista gondolata érdekel tudtommal )

( egyébként minden olyan személy aki hisz az egyenlosegben feminista) és akkor tisztázzunk egy két dolgot:

Feminista= egy olyan személy aki hisz a gazdasági, szociális és politikai egyenlosegben. ENNYI


Nem magáról az abortuszról szól ez az egész hanem hogy egy ember saját maga döntse el hogy mit kezd a testével.

Engem sem érdekel hogy te mit kezdesz a saját testeddel te is akadj le masokerol.


Az abortusz ellenes maniasokat nem lehet meggyőzni semmivel sem hogy nincs igazuk szóval ezzel nem is szeretnek foglalkozni.


Illetve ha valaki nem akarja hogy a nem kívánt kis parazita golyót kiszedjek hanem azt akarjak hogy fejlődjön ki gyerekke és szülessen meg akkor azok a személyek nyugodtan neveljék is fel a gyereket tokeletes körülmények között és fizessenek ki minden plasztikai műtétet amire szüksége van annak a nőnek akinek tönkrement a teste a nem kívánt terhessegtol. Ez max így lenne fer de igazából így sem ezt már csak megjegyzem hogy ennyire lenne reális az is hogy elveszik masoknak a döntési jogát a saját eletukrol


JAAAA és kepzeljetek el hogy a gumi kiszakadhat, a fogamzásgátló mellett is teherbe lehet esni. Ez nem teória ez valóság.

2020. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
19%
A hatost akkor meg nem lattam sry
2020. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
4%

7

A feminista az a feminizmus híve, követője.

A feminizmus pedig az a POLITIKAI eszmerendszer, amelyik emberi jogi mozgalmakkal akarja elérni a NEMEK közötti teljes egyenlőséget mindenben.

Ugyanazt akarják a nőknek is mint a férfiaknak, mindenben.


Vannak gügye látszatra férfiak is, akik feministák, mint a Karácsony vagy akit utánoz, a kanadai min. elnök.


A feministák eleve a teherbeesést, vagy azt, hogy nőként méhük/petefészkük van, csak igazságtalanságnak, hátrányos megkülönböztetésnek tartják. Azaz az abortusz csak ezt az igazságtalanságot, az egyenlőség hiányát állítja helyre szerintük.

2020. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
42%

Én elhiszem hogy mindenki azt tesz a testével amit akar, de a magzat egy másik ember teste.

Tagadhatatlanul él

Tagadhatatlanul ember

És ha csak nem erőszakoltak meg, tagadhatatlanul tehetsz róla, és aktívan szerepet vállaltál abban, hogy létrejött.

2020. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!