Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az aki egyet ért ezzel?

Ki az aki egyet ért ezzel?

Figyelt kérdés
Ha én vagyok a család leg idősebb embere az olyan nagy dolog mintha európai lenne a világ leg idősebb embere (nyilván a 2 együtt még jobb), ha én vagyok településem leg idősebb embere az olyan nagy dolog mintha Magyarországon élne a világ leg idősebb embere, ha én vagyok Pestmegye (mert ott élek), az olyan nagy dolog mintha Pest megyében élne a világ leg idősebb embere, ha én vagyok az ország leg idősebb embere az olyan nagy dolog mintha a településemen élne a világ leg idősebb embere, ha én vagyok európa leg idősebb embere az olyan nagy dolog mintha az én családomban élne a világ leg idősebb embere, és a legnagyobb dolog hogyha én vagyok a világ leg idősebb embere. Magamból és a világ rekordból indultam egymást közelítve majd elkerülve és lám a végén a 2 egy és ugyanaz.

2021. febr. 27. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ti már ne igyatok többet szerintem
2021. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyhogy mi, én meg kik?
2021. febr. 27. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem inkább zöld
2021. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit szívsz, de én is kérek belőle.
2021. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem simán idősebb vagyok.
2021. febr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval paraszt nyelven a szubjektív és objektív igazság kérdését feszengeted ...


Igazad van. Ha egész életedben a legnagyobb épület amit láttál 20 emelet magas, ez tűnik neked a legmagasabbnak, még akkor is ha tudod hogy létezik ennél magasabb is.

2021. febr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem olvastam el, de nem ertek egyet.
2021. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem I think.

A Metal legyen veled!

2021. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!