Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy koronavírus tagadó...

Ha egy koronavírus tagadó lennék és később koronavírusban halnák meg, sajnálnál?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 05:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Mivel azt se tudom ki vagy, nem!
2021. márc. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1

És ha ismernél?

2021. márc. 1. 05:46
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2021. márc. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Amíg kiírtad a kérdést, kb 500 ember meghalt a Földön. Te sajnálod őket? Na ugye.
2021. márc. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Én azt kívánom, hogy a vírustagadók is éljék túl, hogy el tudják mondani a véleményemüket.

Van vírustagadók ismerősöm, aki elkapta. Ráadásul a kemény tüneteket. Azóta olyan csendben van, hogy szemlesütve köszön.

2021. márc. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Először is, tisztázzuk: A vírustagadó az, aki szerint a vírus nem is létezik, csak a kormány és a háttérhatalmak találták ki. Akik szerint létezik a vírus, de az ilyen mértékű korlátozások indokolatlanok, azok a vírusrealisták, akik közé én is tartozom. A média szereti összemosni a kettőt.

Amúgy meg elkaphatnám én, meg végigvezethetnének covid osztályokon, akkor sem jutnék arra az álláspontra, hogy helyes mindent be meg lezárva tartani. Ahogy eddig, ha az influenzát elkapta valaki, feltételezem nem kezdett el azon hőzöngeni, hogy zárjanak be mindent.

2021. márc. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 molnarmarcell21 ***** válasza:
89%

Ha nem ismerlek, akkor sem sajnálnálak, ha nem lennél vírustagadó.

Ha ismernélek, akkor is sajnálnálak, ha vírustagadó lennél.


De amúgy igen, azt gondolnám némi kárörömmel, hogy nesze neked, megérdemelted, mert ugye ez a kérdés valójában. Nem szép dolog.

2021. márc. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
A hardcore vírustagadók közül, aki elkapta a vírust azt mondja, hogy nem az volt. Aki meg bele is hal.... Hát sajna van egy pár ember a világon. Nem sajnálom, lehet, ha normálisan állt volna hozzá most is élne.
2021. márc. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Én vírustagadó vagyok, mégis ősszel kutya beteg voltam. Maradtam ennek ellenére vírustagadó. Én már csak akkor fogom elhinni ha beledöglök.
2021. márc. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
9, erre mondják azt, hogy okos ember a más kárán tanul, a hülye meg a sajátján sem.
2021. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!