Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért emiatt a védőoltás...

Miért emiatt a védőoltás miatt aggódnak az emberek?

Figyelt kérdés
Már számos oltást csináltak és kaptak az emberek, nem ez az első, mégis akkora vízhang van körülötte, mint még soha.

2021. febr. 23. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Feketét is öltek meg nem egyet aztán azt a Floyd genyót kapták fel, nem valami értelmesebb feketét akiért valóban kár.


Most ez a divat amúgy.

2021. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Mert ezt kb 1 ev alatt csinaltak meg. Az a szaz oltas amit gyerekkorodban megkapsz, tobb eves/evtizedes kutatomunka eredmenye.
2021. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert ez egy új oltás, új vírus. Gyorsan történt, sokan nem hiszik, hogy ennyi idő alatt biztonságos oltást lehet csinálni.
2021. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Amikor a virológus is azt mondja, hogy ő nem oltatja be magát, akkor azért elgondolkodik az ember fia-lánya..

Egy év alatt dobták össze a vakcinákat. Nekem ez mindent elmond..

2021. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
A fentiekhez még hozzájön, hogy manapság trendi az oltásellenesség. Szárt gáz, hogy a 21. századra ide jutottunk
2021. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Fõleg úgy hogy tavaly ilyenkor azt mondták hogy minimum egy év lesz mire bármi is elkészül belõle a teszteléseket nem beleszámítva.Ahhoz képest eléggé belehúztak a srácok.
2021. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Én nem tartok tőle, csak szimplán nem kell, semmi értelmét nem látom...
2021. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Mondtam már más kérdésnél: mert tavaly márciusban azt mondták a szakértők, ne számítsunk oltásra 1-1,5 éven belül. Erre 8-9 hónap múlva egyszerre kijött 8 féle.
2021. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Mert rövid időn belül készült el ahogy fentebb is említették.

Nekem erről személyes véleményem az, hogyha akarnak akkor tudnak gyorsan oltásokat csinálni. Van megfelelő anyagi támogatás rá, összevonnak pár tesztelési fázist, kevesebb idő alatt járják be a kötelező utat a védőoltások(nem kell pl. heteket, hónapokat várni egy adott szervezet, vagy bármilyen szerv ami az oltásokért felelős-nem vagyok jártas a dologban- visszajelzéseire minden elküldött "prototípus" után, hanem relative rövid idő alatt letolják). Úgy gondolom, csak a védőoltás szabadalmaztatását megelőző jogi/papírmunka felöleli egy védőoltás kifejlesztési idejének jó részét.

2021. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem új, H1N1-nél is ment a mikrocsipsz, népírtás, bla bla bla


Csak most több a hülye, ennyi az egész. Sajnos rendkívül sötét az ember, úgy átlagosan ellehet mondani, hogy a mai 100IQ arra elegendő, hogy feltaláljon facebookra, és mindenféle elmebetegséget prezentáljon. Ha nem lenne az élet ilyen könnyű a fele éhen döglene.

2021. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!